Оператор «Інтертелеком» представляє абонентам рішення для використання найшвидшого 3G інтернету тепер в автомобілі.

«Комплект Wi-Fi в автомобіль» дозволяє підключити до 3G інтернету на швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с ноутбук, нетбук, комунікатор, або інше обладнання, використовуючи Wi-Fi-доступ. Тепер перебуваючи в поїздці на своєму авто можна вільно переглядати відео он-лайн, працювати з документами, перевіряти електронну пошту, спілкуватися в соціальних мережах, а також вибирати маршрут поїздки, працюючи з картами.

У комплект «Wi-Fi в автомобіль» входять сертифіковані модеми Huawei EC 306 або Huawei EC176 і маршрутизатор Asus WL-330N3G.

Компактний безпровідний маршрутизатор Asus WL-330N3G простий в налаштуванні і має функцію автоматичного пошуку мереж і конфігурування мережевих параметрів. До пристрою додається кабель живлення від бортової мережі машини, що дозволить завжди залишатися в мережі і використовувати 3G інтернет найбільш зручно і комфортно. А сертифіковані модеми Huawei EC 306 і Huawei EC 176 мають компактний розмір, автоматичною установкою і налаштуванням роботи обладнання на будь-якому пристрої під управлінням ОС Windows і MacOS (plug & play). Комплектація «Wi-Fi в автомобіль» має все для швидкого старту і використання даного рішення.

Термін дії акційних умов для придбання «Комплекту Wi-Fi в автомобіль» з 01.02.15 до 31.03.2015 включно при підключенні в наступних регіональних відділеннях: Київській, Одеській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській і Львівській областях.

 

Вартість «Комплекту Wi-Fi в автомобіль» (Huawei ЕС 306 + ASUS WL-330):

Тарифні плани/Додаткові послуги «3G Бізнес 135», «3G Бізнес безліміт+» «3G Бізнес 50», «3G Бізнес 100» «Бізнес Старт+», «3G Бізнес Мега день»
Комплект Huawei EС 306 + ASUS WL-330

Вартість
комплекту, грн

Вартість
комплекту, грн
Вартість
комплекту, грн
699 949
1098

Вартість «Комплекту Wi-Fi в автомобіль» (Huawei ЕС 176 + ASUS WL-330):

Тарифні плани/Додаткові послуги «3G Бізнес 135», «3G Бізнес безліміт+» «3G Бізнес 50+», «3G Бізнес 100+»

«3G Бізнес старт», «3G Бізнес день»

Комплект Huawei EС 176 + ASUS WL-330
Вартість комплекту, грн Вартість
комплекту, грн
Вартість
комплекту, грн
399 599 799

Ціни вказані в грн з урахуванням ПДВ.

Підключення за акційними умовами «Комплект Wi-Fi в автомобіль» можливе для юридичних осіб на контрактній основі.

*При підключенні за даними умовами абоненту нараховується бонус на рахунок в розмірі вартості участі в акції. Бонуси розподіляються на рівні частини кожний календарний місяць обслуговування на період 4 місяців, з першого місяця обслуговування. Бонуси можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: оплата абонентської плати, абонентські плати за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, плата за вхідний/вихідний трафік.

Алгоритм витрачання бонусів: в разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація передачі даних відбувається в наступному порядку: першими витрачаються передоплачені пакетні МБ з абонентського номера, потім бонусні МБ з абонентського номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

Бонуси не підлягають зняттю з бонусного рахунку абонента в грошовому вираженні.

**Вартість активації акції - 0 грн.

Підключитися за умовами акції «Комплект Wi-Fi в автомобіль» можна у відділі по роботі з корпоративними клієнтами оператора «Інтертелеком».