Підключайтесь до інтернет тарифних планів та купуйте мобільну точку доступу Huawei EC 5220 для підключення до швидкісного 3G Інтернету до 3,1 Мбіт/с за зниженою вартістю.

З допомогою кишенькового Wi-Fi роутера ви з легкістю зможете розгорнути власну «точку» Wi-Fi практично скрізь, на найширшій зоні покриття 3G в Україні. 

Huawei EC 5220 працює за технологією EV-DO Rev.А (до 3,1 Мбіт/с) і дозволяє організувати безпровідний інтернет-доступ до 8 пристроїв: планшету або смартфону будь-якого стандарту, ноутбука, Wi-Fi фотоапарату або портативній приставці.

 

Акція діє з 01.02.15 до 28.02.15 для абонентів, які підключаються у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком». 

Huawei-EC5220u-1_1.PNG
 

 

Тарифні плани Вартість роутеру Активація акції*
«3G Бізнес Безлімит» 1 грн 100 грн
«3G Бізнес 135» 199 грн 100 грн
«3G Бізнес 100+» 349 грн
100 грн
«3G Бізнес 50+» 549 грн
100 грн
«3G Бізнес старт+», «3G Бізнес день» 649 грн 100 грн

     

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ.

* При підключенні за умовами акції абоненту нараховується грошовий бонус на бонусний рахунок у розмірі вартості активації акції.
Грошовий бонус розподіляється на рівні частини за кожний календарний місяць обслуговування на період 4 місяці з першого місяця обслуговування.
Нарахований грошовий бонус тарифікується виключно на наступні послуги зв'язку:
сплата абонентської плати, абонентська плата за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, понадпакетний трафік.
Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності інтернет або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація  інтернет-трафіку відбувається в наступному порядку:
1. передплачені пакетні мегабайти з телефонного номера
2. інтернет-бонуси з телефонного номера
3. бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера
4. бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку
Нараховані бонуси (у гривні) не підлягають зняттю бонусного рахунку.

 

Детальні умови

Придбання обладнання за акційною вартістю можливо тільки при умови підписання додаткової угоди (ДУ) терміном на 18 чи 24 місяців. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі:

- при відмові від використання послуг протягом 90 днів з моменту підключення - 450 грн,

- при відмові від використання послуг від 91 до 181 дня з моменту підключення - 225 грн,

- при відмові від використання послуг з 182 дні з моменту підключення  - 0.90 грн. з ПДВ за кожні добу до закінчення терміну дії ДУ.

Строк дії ДУ встановлюється за ініціативою абонента. При виборі абонентом будь-якого з ДУ встановлюється термін гарантійного обслуговування акційного обладнання в залежності від строків додаткового угоди: ДУ на 18 місяців - гарантія на 18 місяців, ДУ на 24 місяці - гарантія на 24 місяці.

В період дії додаткової угоди послуга «Тимчасове припинення контракту» не надається.

 

«30 днів 3G безліміту»

Це відмінна пропозиція почати використовувати максимальні можливості 3G Інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні протягом 30 днів без плати за трафік. 

Послуга активується автоматично при підключенні за умовами акції на всі тарифні плани крім  «3G Бізнес старт+».

Для виходу в мережу Інтернет використовується логін і пароль за базовими умовами послуги інтернет-доступу в тарифному плані.

Термін дії додаткової послуги - 30 днів з моменту активації.

Безкоштовно 30 днів безлімітного 3G інтернету надаються за умови оплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом всього зазначеного терміну.

При активованій послузі «30 днів 3G безліміту» для виходу в Інтернет першу чергу використовується пакетний трафік на високій швидкості в рамках діючого тарифного плану. 

При споживанні до 10 ГБ трафіку в рамках послуги «30 днів 3G безліміту» інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до  3,1 Мбіт/с. При споживанні більше 10 ГБ трафіку в рамках послуги «30 днів 3G безліміту» інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 128 Кбіт/с.