• Хочете ефективну телефонію? Тоді ви на вірному шляху! Підключайте SIP-телефонію від Інтертелеком та будьте на зв'язку завжди! При використанні SIP-телефонії Ваш номер прив'язується до спеціальної програми, встановленої на операційну систему обладнання. При цьому вихідні і вхідні дзвінки здійснюють так само, як і зі звичайного телефону. SIP-телефонія буде працювати, там де є інтернет. Оператор «Інтертелеком» забезпечує маршрутизацію голосового трафіку від SIP сервера до абонентів приймаючої сторони. Вибір обладнання використання, програмного забезпечення, каналу передачі даних до SIP сервера від абонента залишається на розсуд абонента. Замовити послугу можна за посиланням: https://my.intertelecom.ua/login/sip

 • 3G інтернет прив'язаний до номера і є тільки на смартфоні? Використовуйте 3G для всіх пристроїв з Wi-Fi роутером від Інтертелеком. Підключайтесь зараз і отримайте рік 3G у подарунок.

  • Нова рекламна кампанія «Інтертелеком»: «Не чекай 3G, користуйся зараз!». Не чекайте, поки «рак свисне», або Вся правда про український 3G.


  • Дивишся як завантажується? Дивись контент! Оператор «Інтертелеком» пропонує безкоштовно протестувати найшвидший 3G інтернет в країні на швидкості до 14,7 Мбіт/с.


  • Зимовий хіт від «Интертелеком». Безлімітний мобільний 3G інтернет на найширшій зоні покриття 3G в Україні протягом 100 днів без плати за трафік.  • Настала ера мобільних Wi-Fi технологій! 3G модуль мобільного роутера використовує технологію передачі даних EV-DO Rev.B, яка поєднує в собі 3 канали 3G інтернету Rev.A і їх загальна швидкість може досягати до 14,7 Мбіт/с. Це робить Huawei EC 5321u-1 найшвидшим мобільним роутером в Україні.


  • Мобільний 3G інтернет тепер безлімітний. Нові безлімітні тарифні плани для використання 3G інтернету від 1 гривні на день зроблять ваших мобільних помічників по-справжньому вільними. Подорожуйте по просторах Інтернету, обмінюйтеся яскравими враженнями і думайте про нові відкриття, а не про стан вашого рахунку. З безлімітним мобільним 3G інтернетом більше не доведеться рахувати мегабайти і турбуватися про переплати за понадпакетний трафік.


  • Щоб знайти точку доступу Wi-Fi, іноді доводиться побігати, обійти найближчі кафе, торгові центри, офісні будівлі і зони відпочинку та інші громадські місця - все це забирає час і сили. А так хочеться обійтися без усієї цієї метушні. Персональний мобільний 3G Wi-Fi роутер, з яким зона Wi-Fi буде,«завжди з тобою», прямо в кишені.

  • 1 000 или 2 000 МБ мобільного 3G-інтернету кожен день. Тарифні плани «Гіга-День» для активних користувачів інтернету для роботи, відпочинку та розваг. Мобільний 3G інтернет від «Інтертелеком» до 3,1 Мбіт/с дозволить залишатися online в будь-якій точці України. Кожен день - гіга-активний та гіга-цікавий.
  • Оператор «Інтертелеком» з 7 травня 2012 року запустив рекламну кампанію на підтримку популярної тарифної пропозиції «Вільний доступ». Перевагами тарифної пропозиції є - гнучка система оплати, вартість пакетної пропозиції і можливість використовувати тарифну пропозицію на різних пристроях. Гнучка система оплати «плати коли використовуєш» - абонент оплачує тільки ті дні, коли використовує мобільний 3G інтернет, а також відсутність щомісячної абонентської плати.
  • Рекламна кампанія на підтримку повномасштабного запуску «3G Турбо» - найшвидшого мобільного 3G інтернету, у всіх регіонах України. «Інтертелеком» першим на території України надав нові можливості мобільності - комфортний серфінг по інтернет-сайтах, перегляд відео високої якості, відео дзвінки та он-лайн радіо, обмін мультимедійними повідомленнями і он-лайн ігри та інші численні сервіси - свобода переміщення і використання сервісів на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с серед 3G операторів України.
  • 5 вересня 2011 р. стартував новий ролик першого національного CDMA оператора. Ролик анонсує можливість використання послуг оператора «Інтертелеком» на смартфонах і комунікаторах - прямий міський номер, 3G інтернет і численні можливості смарфтонів в будь-якій точці України в межах телекомунікаційної мережі оператора «Інтертелеком». Ролик є частиною національної рекламної кампанії оператора, запущеної по всій території України.
  • 28 березня 2011 р. стартував рекламний ролик першого національного CDMA-оператора «Інтертелеком». Рекламний відеоролик був частиною національної рекламної кампанії оператора, запущеної напередодні комерційного запуску мережі «Інтертелеком» відразу в шести регіонах країни - у Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Луганську та Запоріжжі. Ролик анонсує національне покриття «Інтертелеком», яке дає абонентові можливість користуватися прямим міським номером і мобільним 3G інтернетом в будь-якій точці країни в межах телекомунікаційної мережі оператора.