wifi-na-bortu_oktober_15.jpgПріоритетним завданням нашої компанії є покращення якості зв'язку та впровадження нових технологій для того, щоб кожен житель України мав доступ до інтернет-простору.
З метою подолання цифрової нерівності, ми першими в Україні реалізували програму телефонізації та інтернетизації сільської місцевості. Завдяки зусиллям нашої команди і можливостям технології CDMA, вдалося зробити швидкісний інтернет доступним у найвіддаленіших куточках нашої країни. Ми надаємо якісні послуги більш ніж у 14 000 населених пунктів України, а також створили найширшу зону покриття 3G інтернету в країні.

Використовуючи технологію Wi-Fi, ми облаштовуємо в громадських місцях хот-споти зі швидкістю передачі даних до 5 Мбіт/с. Wi-Fi зони Інтертелеком розташовані на залізничних вокзалах і в аеропортах, а також у кафе, ресторанах, на пляжах, у навчальних закладах. Це дозволяє відвідувачам даних місць легко вийти в інтернет для пошуку важливої інформації, або спілкування з близькими.

Вже кілька років функціонує проект по забезпеченню безкоштовним Wi-Fi-доступом пасажирів громадського транспорту. На 2015 рік понад 600 одиниць громадського транспорту України були укомплектовані мобільним Wi-Fi. Мешканцi та гості 14 міст країни вже користуються всіма можливостями інтернету прямо під час поїздки, підключаючись до Wi-Fi доступу на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

В 2015 році у співпраці з УЖСК був реалізований проект щодо забезпечення безкоштовним високошвидкісним інтернет-доступом поїздів класу Інтерсіті та Інтерсіті+. А в другій половині року стартувало тестування Wi-Fi доступу в декількох поїздах і приміських електропоїздах «Укрзалізниці».