Новини

08.07.2015 19:14
«Інтертелеком» забезпечить Wi-Fi доступом швидкісні потяги України
До кінця літа інтернет з'явиться на всіх напрямках проходження Інтерсіті+.

intercity_2.jpg23 червня 2015 року національний 3G оператор «Інтертелеком» став переможцем відкритого тендеру «Української залізничної швидкісної компанії» з відбору провайдера для поставки інтернет-послуг у поїздах. Високошвидкісним безпроводовим інтернет-доступом від «Інтертелеком» будуть забезпечені склади класу Інтерсіті та Інтерсіті+.

Високошвидкісні поїзда Інтерсіті та Інтерсіті+ почали курсувати в Україні в 2012 році і на сьогоднішній день працюють на дев'яти напрямах, перевозячи понад 14 тисяч осіб щодня. Салони поїздів класу Інтерсіті відрізняються підвищеною комфортністю і високою якістю сервісу. Пасажири проводять у дорозі до 8 годин на найвіддаленіших напрямках.

Безкоштовний Wi-Fi інтернет від «Інтертелеком» вже працює на двох складах поїздів. До кінця серпня оператор планує надати інтернет-доступ на всіх швидкісних поїздах Інтерсіті+. Інтернет-серфінг не обмежується по трафіку або часу.

Покриття 3G мережі «Інтертелеком» дозволяє забезпечити безперервне надання послуг на більшій частині (до 90%) шляху прямування поїздів Інтерсіті+. 3G інтернет роздається по технології Wi-Fi, завдяки чому підключитися до мережі можуть користувачі з будь-якими пристроями, оснащеними Wi-Fi адаптером: від смартфона до ноутбука.

Впровадження Wi-Fi доступу в поїздах України - це ще один проект у рамках програми інтернетизації країни. Оператор вже забезпечив інтернет-доступом громадський транспорт в 11 регіонах. Два інших напрями, в яких реалізується програма інтернетизації, стосуються зон Hot Spot та надання інтернет-доступу у віддалених куточках країни. Сьогодні по всій країні працює понад 700 громадських Wi-Fi зон. А завдяки території покриття, що охоплює понад 14 000 населених пунктів, особистим доступом до 3G інтернету можуть користуватися до 82% українців.

 

Новини і прес-релізи