30.08.2020

​Спростування інформації про банкрутство компанії ТОВ «Інтертелеком»

Шановні абоненти, партнери, громадськість! Компанія Інтертелеком інформує вас про випадки публікації в сумнівних джерелах засобів масової інформації повідомлень про банкрутство компанії ТОВ «Інтертелеком».

У матеріалах даних ЗМІ говориться про банкрутство компанії і вказується, що Господарський суд Одеської області порушив провадження по відповідній процедурі. Причина порушення справи прямо не вказується, замість чого робиться припущення і відсилання на несплату компанією «Інтертелеком» 4G ліцензії та відмову від частини своїх частот.

Хочемо повідомити, що дана інформація є абсолютно помилковою і носить замовний дискредитуючий характер. Компанія має намір звернутися до суду за захистом своїх прав і притягти до відповідальності засоби масової інформації, які поширюють завідомо неправдиву, інформацію викликаючи цим недовіру серед абонентів компанії.
Для прояснення ситуації інформуємо вас про те, що компанія «Інтертелеком» не оголошувала, не оголошує і не збирається оголошувати режим банкрутства і продовжує надавати повний спектр послуг зв'язку. Зазначене судове провадження є абсолютно поточним процесом і відповідає інтересам господарської діяльності компанії.
Наполегливо просимо не звертати увагу на дану інформацію, опубліковану сумнівними інформаційними джерелами.
Звертаємо увагу, що вся офіційна інформація і заяви компанії публікуються тільки на офіційному сайті компанії intertelecom.ua

Новини та прес-релізи