SMS по Україні і на закордонні номери

SMS (Short Message Service - сервіс коротких повідомлень) - послуга, що дозволяє абонентам обмінюватися короткими текстовими повідомленнями.

    
Підключити


SMS (Short Message Service - сервіс коротких повідомлень) - послуга, що дозволяє абонентам обмінюватися короткими текстовими повідомленнями.

Відправка SMS

Абонент оператора «Інтертелеком» може відправляти SMS-повідомлення (за умови, що телефонний апарат підтримує дану функцію) як усередині мережі, так і за її межами, абонентам інших операторів.

Відправка SMS-повідомлень за межі мережі «Інтертелеком» здійснюється за участю сторонньої компанії «Центр Глобальних Повідомлень Україна» (ЦГПУ). Перелік операторів, доступних для SMS-обміну через ЦГПУ можна переглянути за посиланням http://www.gmsu.ua/files/gms/UserFiles/File/GMSU-LIST.xls .

Як користуватися послугою «Відправка SMS»

Для відправки повідомлень всередині мережі номер одержувача повинен бути заданий у міжміському форматі як для прямої ємності, так і для мобільної:

  • 0 <код міста><номер абонента> (наприклад: 0481234567)
  • 094<номер абонента> (наприклад: 0941234567)

Для відправки повідомлень поза межі мережі “Інтертелеком” через ЦГПУ номер одержувача повинен бути заданий у форматі (для національних операторів):

  • 0 <код оператора (без першого нуля)> <номер абонента>

Для відправки повідомлень поза межі мережі “Інтертелеком” через ЦГПУ номер одержувача повинен бути заданий у міжнародному форматі (для закордонних операторів):

  • 00 <код країни><код оператора><номер абонента>

Прийом SMS

Абонент компанії «Інтертелеком» може отримувати SMS-повідомлення:

  • з сайту компанії «Інтертелеком»
  • з терміналу мережі «Інтертелеком»;
  • з національних та закордонних операторів, підключених до ЦГПУ (тільки на мобільний номер, у разі відправки на прямий номер повідомлення не буде доставлене).

Вартість послуги

Як тарифікується послуга «SMS»

Тарифікація різна, в залежності від тарифного плану, на якому обслуговується абонент.

Увага! У разі відправки SMS поза межі мережі “Інтертелеком” звіт про доставку повідомлення означає, що повідомлення успішно доставлене на сервер ЦГПУ, але не на термінал одержувача. Тарифікація відправки SMS здійснюється у випадку успішної доставки на сервер ЦГПУ.

Вартість SMS на мережі закордонних операторів складе 3,25 грн / шт.

Як тарифікується послуга «Прийом SMS»

Послуга прийому SMS безкоштовна для всіх тарифних планів.

Як активувати

Активувати послуг у "Відправка SMS" можливо будь-яким з доступних способів:

  • в Особистому кабінеті;
  • в Центрах обслуговування абонентів;
  • в дилерських точках продажу.

Дана послуга вмикається автоматично, після її замовлення та сплати.