Чорний список

Якщо ви хочете захистити себе від небажаних вхідних дзвінків, скористайтеся послугою «Чорний список». Вона дозволяє блокувати дзвінки з визначених та прихованих номерів.

Абонплата 12 грн / місяць     
Підключити


Якщо ви хочете захистити себе від небажаних вхідних дзвінків, скористайтеся послугою «Чорний список». Вона дозволяє блокувати дзвінки з визначених та прихованих номерів.

Керування послугою

  • Додати або видалити номер в групу блокування можна в будь-який момент через особистий кабінет, у розділі «Чорний список». Активація послуги відбувається при додаванні хоча б одного номера до списку заблокованих.
  • Якщо вам подзвонить абонент, чий номер ви внесли в список ігнорованих, він почує повідомлення автоінформатора: «Абонент знаходиться поза зоною дії мережі».
  • Для того, щоб знову дати можливість додзвонюватися, необхідно видалити номер зі списку ігнорованих.

  • Для того, щоб переглянути список дзвінків від заблокованих номерів, необхідно зайти у розділ «Виписка дзвінків» і встановити період.

Детальний опис

Для того, щоб приймати дзвінки з активованою послугою «Чорний список», у вас повинен бути позитивний залишок на рахунку.

В місяць активації послуги абонплата нараховується в розмірі, пропорційному оплаті за кожен день, який залишився до кінця місяця, якщо інше не передбачено Договором.

Тарифікація для абонентів, чий номер занесений до списку ігнорованих, проводиться згідно з тарифами їх оператора. Дзвінок буде протарифіковано, ніби на нього відповіли.

Послугу "Чорний список" не можливо активувати для лінійки тарифних планів з періодом обслуговування 30 днів. Дана послуга не доступна для тарифних планів "Єдина країна 25 (094)", "Єдина країна 50 (094)", "Єдина країна 75 (094)", "Єдина країна 120 (094)", "Єдина країна 299 (094) ".

Послуга "Чорний список" не працює на номерах з включеною послугою "SIP", в тому числі на номерах в додаток IT Phone

Вартість послуги

ПОСЛУГА

ВАРТІСТЬ

Абонплата за користування послугою, в яку входить можливість додавання до 50 ігнорованих номерів
(включаючи приховані)

12 грн/місяць
За кожний додатковий номер понад 50 внесених
3 грн/разово

Як активувати

Підключити послугу, додавати або видаляти номера в групу блокування можна:

  • в Особистому кабінеті;