Тарифні плани «Алло»

Підключення до тарифного плану можливо при покупці та активації коробкових рішень в інтернет-магазині «Алло» у період з 01 березня до 31 липня 2016 р.

Тарифний план 
 Потрійний безліміт АЛЛО

Вартість підключення

50 грн

Абонентська плата

6 грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с

3000 МБ/день

Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с

  необмежено

Послуга «Турбо швидкість»

для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0 грн

 

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


Додаткові можливості для тарифного плану

- Найбезпечніший 3G інтернет. Антивірусний захист з послугами «Антивірус Dr.Web» і «Антивірус Лабораторії Касперського» за спеціальними пропозиціями для абонентів «Інтертелеком».

- Послуга «Батьківський контроль, гнучке управління» для захисту від «небезпечного» контенту в разі використання тарифного плану дітьми.

- 3G інтернет в нічний час доби: інтернет доступ за найвигіднішими тарифами - послуга «3G Нічний безліміт».

- Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Зміна тарифного плану

Перехід на тарифний план «Потрійний безліміт АЛЛО» не надається. Перехід з тарифного плану можливий на будь-який тарифний план коробкових рішень крім «Безлімітний мега день ІТ». Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Додаткова інформація

У тарифному плані «Потрійний безліміт АЛЛО» для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» послуги призупиняються. Детальніше про умови.

Доступ в інтернет у тарифному плані здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу, в якому зафіксована абонентська активність (6 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00:00 до 23:59 за Київським часом.