Безлімітний мега день - Алло

Підключення до тарифного плану можливо при купівлі та активації коробкових рішень у всіх магазинах мережі «Алло» у період з 19 травня по 23 липня 2015 р.

 

Тарифний план

Безлімітний мега день - Алло

Вартість підключення

0 грн

Абонентська плата

6 грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с

2000 МБ/день

Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с

  необмежено

Послуга «Турбо швидкість»

для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0 грн

 

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


Додаткова інформація

У тарифному плані «Безлімітний мега день - Алло» для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом 3 календарних місяців підряд надання послуг припиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються. Відновити послуги можливе протягом 24 місяців. Відновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефоном *750, 0945050750 в системі IVR або за допомогою оператора служби підтримки, через web - сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

При відновленні послуг з режиму очікування особовий рахунок, абонентський номер, цифровий ідентифікатор,  баланс на основному рахунку, історія в Особистому кабінеті (АССА) зберігаються.

Відновлення обслуговування відбувається на той тарифний план з набором додаткових послуг, який був підключений у абонента до моменту активації послуги «Режим очікування». Для відновлення послуг на особовому рахунку абонента необхідна наявність суми коштів, достатньої для оплати абонентської плати. 


Доступ в інтернет у тарифному плані здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу, в якому зафіксована абонентська активність (6 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00 за Київським часом. 

 

Зміна тарифного плану

Перехід на тарифний план «Безлімітний мега день - Алло» не надається. Перехід з тарифного плану можливий на будь-який тарифний план, доступний для активації в коробкових рішеннях крім «Безлімітний день ІТ» і «Безлімітний мега день ІТ». Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

 

Додаткові можливості для тарифного плану