Мега день IT

Абонентська плата  139 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с 500 МБ/день
Вартість 1 МБ понад пакет 0,05 грн
Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с 40 грн/місяць
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02 грн

 

Тарифний план закритий для підключення і переходу.

 

З 01.04.2016 діють нові умови тарифного плану

 

Абонентська плата  149 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с 500 МБ/день
Вартість 1 МБ понад пакета 0,05 грн
Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с 40 грн/місяць
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02 грн

 

Для абонентів, у яких діє Додаткова угода будуть нараховуватися бонуси на оплату абонентської плати до закінчення дії ДУ. Розмір бонусу  - 10 грн/місяць.

Додаткові послуги

  • «Турбо швидкість». При активації послуги «Турбо швидкість» передача даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. 

    Послугу можна активувати будь-яким із способів: АССА, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

 

Детальна інформація

Розрахунковий період

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається термін з 1 по останнє число місяця включно, незалежно від кількості днів у відповідному місяці. Абонентську плату за наступний місяць необхідно вносити попередньо, до 1 числа. Якщо 1 числа місяця, за який здійснюється оплата, сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг припиняється. Детальні умови.

Пакетний трафік нараховується на добу. Добою в тарифних планах вважається час 00:00 до 23:59 за київським часом. 


Зміна тарифних планів

Перехід з тарифного плану «Мега день IT» можливий на будь-який інтернет-тарифний план, доступний для підключення і переходу на загальних умовах. Зміна тарифних планів можлива в АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абоненту присвоюється локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.