3G Вільний доступ ІТ

Тарифний план «3G Вільний доступ ІТ» - зручне рішення для 3G інтернет доступу як для постійного домашнього або офісного, так і для мобільного використання в поїздках, відрядженнях або подорожах. Абонентська плата списується, тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі - ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат та обов'язкових платежів - оплачуються лише ті дні, коли абонент знаходиться в мережі.

Для збільшення швидкості пакетних МБ до 14,7 Мбіт/с надається можливість активувати  послугу «Турбо швидкість».

Умови тарифного плану «3G Вільний доступ ІТ» 

Тарифний план

3G Вільний доступ ІТ

Вартість підключення 50

Абонентська плата в день
(за умови споживання послуг протягом доби)

6 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с 1000 МБ/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с
(доступна для підключення з 15.02.2014)

2 грн/день
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку понад пакету 0,10
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02

 

З 01.06.2014 діють нові умови тарифних планів

З 01.06.2014 за 31.08.2014 абонентам будуть нараховуватися бонуси 150 грн на рахунок. Грошовий бонус можна використовувати для активації і абонплати за додаткові послуги: «Турбо швидкість», Антивірус «Dr. Web», «Антивірус Касперського», «Батьківський контроль, гнучке управління». Також на бонуси можна замовляти додаткові інтернет-пакети Мегабайтів і використовувати 3G інтернет по максимуму на найширшій зоні покриття в Україні.

Тарифний план

3G Вільний доступ ІТ

Абонентська плата в день
(за умови споживання послуг протягом доби)

6 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с 500 МБ/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день
Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 за 31.08.2014  
50 грн/міс
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку понад пакет 0,10
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02

 

Для абонентів, які підключилися до мережі з 01.03.2014 за 31.05.2014, умови тарифного плану будуть залишатися незмінними протягом трьох місяців з моменту підключення. Після закінчення даного періоду абоненти будуть переведені на умови тарифу  3G Вільний доступ чинні з 01.06. 2014.

 

Додатковий пакет мегабайт

Обсяг трафіку в рамках пакету на швидкості до 3,1 МБ/с
(з послугою «Турбо швидкість» - до 14,7 Мбіт/с)
500 МБ/день

Вартість пакету
(за умови споживання послуг протягом доби)

5 грн/день
Способи замовлення пакету  АССА
Центр обслуговування абонентів
Дилерські точки продаж
  За телефоном 094 50 50 750*

 * дзвінки на номер 094 50 50 750 дзвінки за тарифами операторів зв'язку.

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абонентам, які активували даний тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EV-DO Rev.A зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с.

 

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних у тарифному плані надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с, у тому числі і при використанні трафіку понад пакету. Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн.

 

Додаткові можливості для тарифного плану

 

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення. 

При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою  оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

Абоненту надається локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється по протоколу NAT.