Супер 3G планшет 40,70 IT

Супер 3G планшет ІТ - тарифні плани на Турбо швидкості для користувачів планшетів: 3000 МБ або 5000 МБ кожен місяць для комфортного інтернет-серфінгу, розваг і роботи. Понад пакет - безлімітний трафік.  

Тарифний план

Супер 3G планшет 40 IT 

Супер 3G планшет 70 IT

Вартість підключення в коробкових рішеннях
1 грн 1 грн
Вартість підключення в стартових пакетах «3G Інтернет»
0 грн
0 грн
Абонентська плата перші 3 місяці* 20 грн/місяць
50 грн/місяць
Абонентська плата з 4 місяця  40 грн/місяць  70 грн/місяць
Пакетні МБ 3000 МБ/місяць
5000 МБ/місяць

Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с

необмежено

Послуга «Турбо швидкість»
для використання пакетних МБ на швидкості до 14,7 Мбіт/с 

0 грн

 

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. 

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються. 

 

*Акція «Знижка на абонплату» 

Безлімітний 3G інтернет від 20 грн на місяць. Підключайте популярні тарифні плани «Супер 3G планшет 40 ІТ» та «Супер 3G планшет 70 ІТ» і заощаджуйте на оплаті інтернету до 50%.

Використовуйте 3G на будь-яких своїх пристроях по всій Україні на найширшій території покриття 3G від Інтертелеком.

При підключенні нараховується бонус 60 грн. Бонус поділяється на 3 місяці (по 20 грн/місяць) і списується в рахунок абонплати за тарифний план з першого місяця обслуговування.

Строки проведення акції: з 01.04.16 до 31.08.16.


Де підключити

Тарифні плани «Супер 3G планшет 40,70 ІТ» доступні для активації

у коробкових решениях
у стартових пакетах:

Підключення проводиться на безконтрактній основі.  

   

Можливості для тарифних планів

 

Додаткова інформація

Турбо швидкість

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с (середня швидкість 5 Мбіт/с). 

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора. 

Для інтернет-доступу у режимі Турбо необхідно перевірити підтримку вашого пристрою технології EV-DO Rev.А або придбати 3G модем/Wi Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Розрахунковий період 

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається термін з 1 по останнє число місяця включно, незалежно від кількості днів у відповідному місяці. Абонентську плату за наступний місяць необхідно вносити попередньо, до 1 числа. Якщо 1 числа місяця, за який здійснюється оплата, сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг припиняється. Детальні умови.


Зміна тарифних планів

Перехід на тарифні плани «Супер 3G планшет 40,70 ІТ» можливий з будь-яких інтернет-тарифних планів коробкових рiшень. Вартість переходу — 25 грн з ПДВ при переході з тарифного плану з більшою абонплатою на меншу і 0 грн при переході з тарифного плану з меншою абонплатою на більшу.

Перехід з тарифних планів «Супер 3G планшет 40,70 ІТ» можливий на будь-який з інтернет-тарифних планів коробкових рішень, доступних для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів доступна в АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Мінімальний термін дії тарифного плану - 3 календарних місяці c дати запуску («Супер 3G планшет 40 ІТ» — з 15.07.15, «Супер 3G планшет 70 ІТ» —- з 01.09.15) . 

Постійна IP-адреса не надається. Абоненту присвоюється локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.