Програма лояльності «Найкраще спілкування»

Оператор «Інтертелеком» цінує своїх постійних абонентів, тому докладає максимум зусиль для того, щоб зробити спілкування більш комфортним і вигідним.

Для абонентів 3G інтернету і голосових тарифних планів діє програма лояльності «Найкраще спілкування».


Умови програми лояльності

Кожен абонент, який активує програму лояльності, починаючи з 3 місяця обслуговування, отримує винагороду - щомісячний бонус на рахунок. Розмір бонусу залежить від терміну використання послуг, витрат на послуги зв'язку попереднього місяця, а також Лояльного стажу.


Накопичення бонусів
Використання бонусів

У витрати на послуги зв'язку входять - вартість підключення, абонентська плата за тарифний план, організація і абонентська плата додаткових послуг, всі вихідні і вхідні дзвінки, передача факсу, відправка SMS по всіх напрямах, трафік інтернет/передача даних. Не враховується оплата адміністративних послуг та сума витрат на послуги зв'язку оплачена з бонусів.


Лояльний стаж* Кількість бонуса в % від витрат на послуги зв'язку в попередньому місяці
Від 3 до 6 місяців 2%
Від 6 місяців до 2 років 5%
Від 2 до 3-х років 7%
Від 3-х до 5 років 10%
Від 5 до 10 років 15%
Більше 10 років 20%

* Лояльний стаж

Лояльний стаж - це період користування послугами «Інтертелеком» з моменту підключення номеру або з моменту зміни власника номера.

Для абонентів обласної та районної нумерацій, у разі зміни тарифного плану на тарифний план з меншою сумою абонентської плати (включаючи додаткові пакетні умови) або зміни власника, Лояльний стаж переривається і починає відраховуватися заново. При зміні тарифного плану на тарифний план з більшою або рівною сумою абонентської плати включаючи додаткові пакетні умови Лояльний стаж не переривається.


Бонуси нараховуються кожне 1 число місяця при оплаті абонентської плати за поточний період будь-яким зручним для вас способом. У випадку, якщо абонентська плата не оплачена - бонуси не нараховуються.

Термін дії бонусів - 1 календарний місяць.


Як стати учасником програми лояльності

Підключити програму лояльності «Найкраще спілкування» можна будь-яким зручним способом:

Програма лояльності «Найкраще спілкування» доступна для активації фізичним та юридичним особам, які обслуговуються на комерційних тарифних планах обласної, районної, мобільної нумерацій або цифрового ідентифікатора.

Програма лояльності не надається абонентам корпоративних тарифних планів.


Програма «Бонусні хвилини»

Програма «Бонусні хвилини» в рамках програми лояльності «Світ Інтертелеком» продовжує діяти для абонентів, які брали участь в ній до 01.04.2012.

За кожний повний рік перебування перебування в мережі «Інтертелеком» абоненту щомісячно нараховуються безкоштовні хвилини для вихідних дзвінків на місцеву мережу та мобільну мережу Інтертелеком (код «094»):

Абонентський стаж* Кількість бонусних хвилин**
від 1 року до 2-х років 20
від 2-х років до 3-х років 40
від 3-х років до 4-х років 60
від 4-х років до 5 років 80
від 5 років до 6 років 100
від 6 років до 7 років 120
від 7 років та більше 140

* Абонентський стаж – період користування абонентом послугами «Інтертелеком». Виняток становлять: абоненти, з якими були розірвані договори в результаті неоплати абонентської плати протягом двох місяців, а потім повторно підключені.

В цьому випадку абонентський стаж вступає в силу (відлічується) з моменту дати повторного включення.

** За кожен рік обслуговування в мережі «Інтертелеком» Абоненту додається додатково 20 безкоштовних хвилин для вихідних дзвінків на місцеву мережу та мережу «094». Максимальна кількість бонусних хвилин становить 140 хвилин.

В програмі беруть участь абоненти прямої обласної та районної нумерацій «Інтертелеком», які обслуговуються на комерційних тарифних планах.

У програмі не можуть приймати участі Абоненти тарифних планів: 3G Юзер 20-50, 3G Адреналін, Вільний доступ, "Бізнес на зв'язку 25, 30, 50, 99, 250", 3G Юзер, Супер Безліміт, Нова Свобода, Мобільний офіс+, Мегаполіс+, Оптимальний, Свобода слова+, "Все разом 30, 50, 60, 75", 3G Турбо, "3G Турбо Вільний доступ", Супер Безліміт+, Все включено, Зручний міський, Вільні розмови, Оптимальний+.

Інформування Абонентів про кількість нарахованих бонусних хвилин

Інформацію про кількість нарахованих бонусних хвилин абонент може дізнатися:

  • зателефонувавши на короткий номер *750;
  • відправивши SMS на номер 0941113232, після чого йому буде відправлено повідомлення із зазначенням кількості бонусних хвилин;
  • в Особистому кабінеті (АССА) на сайті оператора

Ми дякуємо кожному абоненту за довіру і вибір оператора «Інтертелеком» для спілкування з друзями та близькими.

Залишайтеся на зв'язку з «Інтертелеком» і отримуйте максимум від спілкування!