• Безлімітний інтернет на 100 днів у подарунок;
  • Найширша територія покриття 3G в Україні;
  • Стабільний доступ в інтернет у всіх куточках країни.

Акція діє з 01.06.16 за 31.08.16.

 

Як взяти участь в акції

Акційна послуга «100 днів 3G літа» активується при підключенні на діючі інтернет і голосові тарифні плани прямої нумерації «Інтертелеком».

Підключитися до оператора можна в Центрах обслуговування абонентів, у дилерів або при активації коробкових рішень.

Рекомендуємо підключатись з пристроямиНе обмежуйте себе у використанні мобільного 3G інтернету!

Купуючи Wi-Fi роутер, модем або навіть смартфон з підключенням до Інтертелеком, ви отримуєте 100 днів безлімітного 3G інтернету в подарунок! Насолоджуйтеся доступом в інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с на найширшій зоні покриття 3G в Україні. 100 днів 3G літа для повної онлайн свободи.

Детальні умови

В рамках акції нараховується бонусний трафік в розмірі 30 ГБ на швидкості передачі даних відповідно до умов тарифного плану. При споживанні більше 30 ГБ трафіку в рамках послуги швидкість передачі даних знижується до 128 Кбіт/с. Термін дії послуги 100 днів з моменту активації. Оплата абонентської плати в обраному тариф протягом дії послуги - обов'язкова.

У тарифних планах з включеним пакетним трафіком в першу чергу використовується той обсяг МБ, у якого термін дії закінчується раніше.

 

Послуга «100 днів 3G літа» не активується у тарифних планах  «Домашній інтернет 1 Мбіт/с», «Домашній інтернет 2 Мбіт/с», «Домашній інтернет 3 Мбіт/с», «Домашній інтернет 5 Мбіт/с», «Супер 3G Безліміт», «Супер 3G Безліміт IT», «Супер 3G Безліміт регіональний», «Супер 3G безліміт регіональний+», «3G безліміт 99 акційний», «3G безліміт 149 акційний», «Супер 3G безліміт акційний», «3G смартфон на день», «3G смартфон на місяць», «Кращий смартфон», а також у стартових пакетах «3G інтернет» і «3G інтернет для Apple».