Тарифний план доступний для підключення тільки в мережі «Комп'ютерний всесвіт» (Львів).


Тарифний план

Безлімітний мега день КВ

Вартість підключення 99 грн

Абонентська плата (за умови споживання послуг протягом доби)

5 грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 14,7 Мбіт/с 1500 МБ/день
Вартість 1 МБ понад пакета на швидкості до 128 Кбіт/с
Необмежено

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

безкоштовно


Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом 6 календарних місяців підряд надання послуг припиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються. Відновити послуги можливе протягом 24 місяців. Відновити користування послугами можна будь-яким із способів: телефону *750, 0945050750 в системі IVR або за допомогою оператора служби підтримки, через web - сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

При відновленні послуг з режиму очікування особовий рахунок, абонентський номер, цифровий ідентифікатор, баланс на основному рахунку, історія особистому кабінеті зберігаються.

Відновлення обслуговування відбувається на той тарифний план з набором додаткових послуг, який був підключений у абонента до моменту активації послуги «Режим очікування». Для відновлення послуг на особовому рахунку абоненту необхідно наявність суми коштів, достатньої для оплати абонентської плати.

Для абонентів, які підключилися на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується в кінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Перехід на тарифний план «Безлімітний мега день КВ» не надається.

Перехід з тарифного плану «Безлімітний мега день КВ» можливий на будь-який інтернет-тарифний план, доступний для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів можлива в особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Безлімітний мега день КВ» становить 3 календарних місяці c дати запуску тарифного плану (з 07.04.15).

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.