Тарифний план для швидкого завантаження важкого контенту. Завантажуйте, розміщуйте, переглядайте файли будь-якого розміру без обмежень, всього за 5 грн. в день! 1000 МБ щоденного трафіку, на найвищій швидкості 3G в Україні - до 14,7 Мбіт/с (середня швидкість 5 Мбіт/с). Послуга «Турбо швидкість» - 0 грн. Сплачуйте інтернет, тільки якщо користуєтеся.


Тарифний план

Безлімітний мега день

Вартість підключення 50 грн

Абонентська плата (за умови споживання послуг протягом доби)

5 грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 14,7 Мбіт/с 1000 МБ/день
Вартість 1 МБ понад пакета на швидкості до 128 Кбіт/с
Необмежено

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

безкоштовно


З 01.03.2017 діють нові умови тарифного плану

Тарифний план

Безлімітний мега день

Вартість підключення

50 грн

Абонентська плата (за умови споживання послуг протягом доби)

6 грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 14,7 Мбіт/с 1200 МБ/день

Вартість 1 МБ понад пакета на швидкості до 128 Кбіт/с

Необмежено

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

безкоштовно

Де підключити тарифний план

Підключення до тарифного плану можливо для фізичних і юридичних осіб на контрактній або безконтрактній основі.

Тарифний план доступний для підключення в рамках акції «Мобільний розстрочка - Мобільні Wi-Fi роутери» абокупівлі обладнання: мобільні Wi-Fi роутери, смартфони і планшети з 3G модулем (CDMA моделі), маршрутизатори Wi-Fi при спільній покупці з сумісним модемом за роздрібної ціною в Центрах обслуговування абонентів або у дилерів оператора (тільки обладнання Інтертелеком).

Вартість підключення до тарифного плану «Безлімітний мега день» без придбання обладнання - 599 грн. з ПДВ.

Тарифний план «Безлімітний мега день» доступний для активації в коробкових рішеннях:

Додаткові можливості для тарифного плану

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет-доступ за найвигіднішими тарифами - послуга « 3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом 6 календарних місяців підряд надання послуг припиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються. Відновити послуги можливе протягом 24 місяців. Відновити користування послугами можна будь-яким із способів: телефону *750, 0945050750 в системі IVR або за допомогою оператора служби підтримки, через web - сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

При відновленні послуг з режиму очікування особовий рахунок, абонентський номер, цифровий ідентифікатор, баланс на основному рахунку, історія Особистого кабінету зберігаються.

Відновлення обслуговування відбувається на той тарифний план з набором додаткових послуг, який був підключений у абонента до моменту активації послуги «Режим очікування». Для відновлення послуг на особовому рахунку абоненту необхідно наявність суми коштів, достатньої для оплати абонентської плати.

Для абонентів, які підключилися на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується в кінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Перехід на тарифний план «Безлімітний мега день» не надається.

Перехід з тарифного плану «Безлімітний мега день» можливий на будь-який інтернет-тарифний план, доступний для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів можлива в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Безлімітний мега день» становить 3 календарних місяці c дати запуску тарифного плану (з 10.11.14).

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.