Тарифний план «Вільний доступ+» - найкраще рішення для використання 3G інтернету на своєму персональному комп'ютері, ноутбуці чи планшеті. Тарифна пропозиція зручна як для постійного домашнього або офісного, так і для мобільного використання в поїздці, відрядженні або подорожі.

Абонентська плата сплачується тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі - ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат і обов'язкових платежів.

Підключення до тарифного плану можливе для фізичних осіб на контрактній або безконтрактной основі; для юридичних осіб на контрактній основі до 31.01.2014

Умови тарифного плану до 31.05.2014

Тарифний план

Вільний доступ+

Вартість підключення, грн

100

Бонуси при підключенні, грн 50
Щоденна абонплата з 01.02.2014
(при умови споживання послуг протягом доби)
6 грн/день

Обсяг Мб, включених в пакет на швидкості до 3,1 Мбіт/с

1000/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день

Вартість 1 МБ вхід/вихід трафіку, понад пакета

0,10

Надання постійної IP адреси, щомісяця

(при підключенні на контрактній основі)

25
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02

Грошові бонуси при підключенні можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: сплата абонентської плати, абонентські плати за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, плата за вхідний/вихідний трафік.

Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація передачі даних відбувається в наступному порядку: першими витрачаються передоплачені пакетні МБ з абонентського номера, потім бонусні МБ з абонентського номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

Бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента у грошовому вираженні.


Умови тарифного плану з 01.06.2014

Тарифний план

Вільний доступ+
Щоденна абонплата

(за умови споживання послуг протягом доби)


6 грн/день

Обсяг Мб, включених в пакет на швидкості до 3,1 Мбіт/с

500/день

Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 за 31.08.2014
50 грн/міс

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день

Вартість 1 МБ вхід/вихід трафіку понад пакет

0,10

Надання постійної IP адреси, щомісяця

(при підключенні на контрактній основі)

25
Надсилання sms на номери «Інтертелеком»0,02

Нові умови будуть дійсні для абонентів фізичних осіб.

Зміни не торкнуться абонентів, у яких діють умови додаткової угоди. Нові умови набудуть чинності після завершення терміну дії додаткової угоди.

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


З 01.03.2017 діють нові умови тарифного плану

Тарифний план

Вільний день+
Щоденна абонплата (при умови споживання послуг протягом доби)7 грн/день

Обсяг Мб, включених в пакет на швидкості до 3,1 Мбіт/с

1500/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день

Трафіку понад пакет на швидкості до 128 Кбіт/с

безліміт

Надання постійної IP адреси, щомісяця

(при підключенні на контрактній основі)

25
Надсилання sms на номери «Інтертелеком»0,02

Додатковий пакет мегабайт

Обсяг трафіку в рамках пакету на швидкості до 3,1 МБ/с
(з послугою «Турбо швидкість» - до 14,7 Мбіт/с)
500 МБ/день

Вартість пакету

5 грн/день
Способи замовлення пакету Особистому кабінеті
Центр обслуговування абонентів
Дилерські точки продаж
За телефоном 094 50 50 750*

* дзвінки на на номер 094 50 50 750 дзвінки за тарифами операторів зв'язку.

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних у тарифному плані надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с, у тому числі і при використанні трафіку понад пакету. Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн.

Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

Перехід з тарифного плану «Вільний доступ+» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів, що обслуговуються на цифровому ідентификаторі на загальних умовах. Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (6 грн.). Абонентська плата стягується тільки за умови споживання послуг у протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 24.00 за київским часом. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу нарахування абонплати здійснюється в повному обсязі.

У разі якщо абонент не використовує пакетні МБ протягом доби, залишок МБ на наступні добу не переноситься.

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Вільний доступ+» становить 3 календарні місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.03.13).