3G інтернет для абонентів - це найкращий спосіб використовувати всі переваги пристроїв. Для максимально швидкого доступу в інтернет для отримання термінової інформації, отримання новин та спілкування з близькими та родичами, не пропускаючи жодного повідомлення, і приємне проведення часу - пошук статей, читання книг, перегляд фільмів, прослуховування музики або звичний серфінг по просторах інтернету.

Тарифний план «Вільний доступ» - найкраще рішення для використання 3G інтернету на своєму персональному комп'ютері, ноутбуці або планшеті. Тарифна пропозиція максимально вигідна, як для постійного домашнього або офісного, так і для мобільного використання в поїздках, відрядженнях або подорожах.

Абонентська плата списується, тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі - ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат та обов'язкових платежів - оплачуються тільки ті дні, коли абонент знаходиться в мережі 3G інтернет.

Підключення до тарифного плану «Вільний доступ» проводилось на контрактній або безконтрактній основі.

Умови тарифного плану до 31.05.2014

Тарифний план

Вільний доступ

Вартість підключення, грн

100

Бонуси при підключенні*, грн 75
Щоденна абонплата
(при умови споживання послуг протягом доби)
6 грн/день

Обсяг Мб, включених в пакет на швидкості до 3,1 Мбіт/с

1000/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день

Вартість 1 МБ вхід/вихід трафіку, понад пакета

0,10

Надання постійної IP адреси, щомісяця

(при підключенні на контрактній основі)

25
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02

*Грошові бонуси при підключенні можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: сплата абонентської плати, абонентські плати за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, плата за вхідний/вихідний трафік.

Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація передачі даних відбувається в наступному порядку: першими витрачаються передоплачені пакетні МБ з абонентського номера, потім бонусні МБ з абонентського номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

Бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента у грошовому вираженні.


Умови тарифного плану з 01.06.2014

Тарифний план

Вільний доступ
Щоденна абонплата

(за умови споживання послуг протягом доби)


6 грн/день

Обсяг Мб, включених в пакет на швидкості до 3,1 Мбіт/с

500/день

Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 за 31.08.2014
50 грн/міс

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день

Вартість 1 МБ вхід/вихід трафіку понад пакет

0,10

Надання постійної IP адреси, щомісяця

(при підключенні на контрактній основі)

25
Надсилання sms на номери «Інтертелеком»0,02

Нові умови будуть дійсні для абонентів фізичних осіб.

Зміни не торкнуться абонентів, у яких діють умови додаткової угоди. Нові умови набудуть чинності після завершення терміну дії додаткової угоди.


Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Підключення до тарифного плану проводиться на цифровий ідентификатор або мобільну нумерацію (код 094). При підключенні на мобільну нумерацію додатково стягується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5%.

Додатковий пакет мегабайт

Обсяг трафіку в рамках пакету на швидкості до 3,1 МБ/с
(з послугою «Турбо швидкість» - до 14,7 Мбіт/с)
500 МБ/день

Вартість пакету
(за умови споживання послуг протягом доби)

5 грн/день
Способи замовлення пакету Особистий кабінет
Центр обслуговування абонентів
Дилерські точки продаж
За телефоном 094 50 50 750*

* дзвінки на номер 094 50 50 750 дзвінки за тарифами операторів зв'язку.

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних у тарифному плані надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с, у тому числі і при використанні трафіку понад пакету. Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн.


В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом шести календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (6 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Доба в даному тарифному плані - час з 00.00 до 24.00 за київським часом.

Послуга «3G Нічний безліміт» не надається.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Вільний доступ» для нових абонентів, що підключилися з 28.05.2012 складає 3 місяці.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Відеоролік тарифної пропозиції «Вільний доступ»