Тарифний план «Вільний доступ 2013» - найкраще рішення для використання 3G інтернету на своєму персональному комп'ютері або ноутбуці чи планшеті. Тарифна пропозиція зручна як для постійного домашнього або офісного, так і для мобільного використання в поїздці, відрядженні або подорожі.

Абонентська плата сплачується тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі - ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат і обов'язкових платежів.

На даний тарифний план з 01.02.2014 будуть переведені юридичні особи-корпоративні абоненти, що обслуговуються на тарифних планах «Вільний доступ», «Вільний доступ +».

Тарифний план

Вільний доступ+

Абонентська плата в день до 31.01.2014
(за умови споживання послуг протягом доби)

5 грн/день
Абонентська плата в день з 01.02.2014
(за умови споживання послуг протягом доби)
6 грн/день
Обсяг пакетних вхід./результат. МБ, щодня 1000 МБ/день
Вартість 1 МБ вхід./результат. трафіку понад пакету 0,10

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

50
Відправка sms на номери «Інтертелеком»
0,02

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (5 грн.). Абонентська плата стягується тільки за умови споживання послуг у протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу нарахування абонплати здійснюється в повному обсязі.

У разі якщо абонент не використовує пакетні МБ протягом доби, залишок МБ на наступні добу не переноситься.

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».
«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення. При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.
Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Вільний доступ 2013» становить 3 календарні місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.02.14).

Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».