На даний тарифний план з 01.06.2014 будуть переведені юридичні особи-корпоративні абоненти, що обслуговуються на тарифному плані «Турбо безліміт 200».

Тарифи

Турбо безліміт 200 +

Абонентська плата

200 грн/місяць

Пакетні МБ вхід./вихід. трафіку на швидкості до 14.7 Мбіт/с

1500 МБ/день

Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с

необмежено

Надання постійної IP-адреси
(при підключенні на контрактній основі)

75 грн/місяць

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абонентам, які активували даний тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних в рамках пакетних МБ на базі технології EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. По закінченню пакетних МБ послуга надається на швидкості до 128 Кбіт/с.

Авторизація в послуги передачі даних: логін: 3G_TURBO, пароль: 3G_TURBO

Додаткові можливості для тарифного плану

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет-доступ за найвигіднішими тарифами - послуга « 3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Мінімальний термін дії тарифного плану «Турбо безліміт 200+» складає 3 календарних місяці c дати запуску (з 01.06.14). Перехід з тарифного плану «Турбо безліміт 200+» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів на загальних умовах. Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.