Тарифи
Супер Безліміт 100
Супер Безліміт 150
Абонентська плата 139 грн/місяць
199 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с
2000 МБ/день
2000 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено
необмежено

Тарифні плани закриті для підключення і переходу.

З 01.04.2016 діють нові умови тарифних планів

Тарифний план «Супер Безліміт 100» переводиться на тариф «Супер Безліміт 120». Тарифний план «Супер Безліміт 150» переводиться на тариф «3G Безліміт».

Тарифи
Супер Безліміт 120
3G Безліміт
Абонентська плата 149 грн/місяць
210 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с
2500 МБ/день
2500 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено
необмежено

Абонентам, у яких діє Додаткова угода будуть нараховуватися бонуси на оплату абонентської плати до закінчення дії ДУ.

Тарифні плани
Супер Безліміт 120 3G Безліміт
Розмір бонусу 10 грн/місяць
11 грн/місяць

Додаткові послуги

  • «Турбо швидкість». При активації послуги «Турбо швидкість» передача даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14,7 Мбіт/с. Послугу можна активувати будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.
  • Постійна IP-адреса. Безпечний доступ до закритих інтернет-ресурсів; можливість організації WEB-серверів, поштових та інших серверів на домашньому або офісному комп'ютері та ін. Вартість використання - 50 грн/місяць.
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Детальна інформація

Розрахунковий період

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається термін з 1 по останнє число місяця включно, незалежно від кількості днів у відповідному місяці. Абонентську плату за наступний місяць необхідно вносити попередньо, до 1 числа. Якщо 1 числа місяця, за який здійснюється оплата, сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг призупиняється. Детальні умови.

Пакетний трафік нараховується на добу. Добово в тарифних планах вважається час 00:00 до 23:59 за київським часом.


Зміна тарифних планів

Перехід з тарифних планів «Супер Безліміт 100, 150» можливий на будь-який інтернет-тарифний план, доступний для підключення і переходу на загальних умовах. Зміна тарифних планів можлива в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або у дилерів оператора.


Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.