Підключення до тарифного плану проводилося до 28.02.15.


Тарифний план

Супер 3G планшет 30

Вартість підключення 49 грн
Абонентська плата 30 грн/місяць
Пакетні МБ 700 МБ/місяць
Вартість 1 МБ понад пакета 0,05 грн

Надання постійного IP-адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

75 грн


З 01.04.2017 тарифний план Супер 3G планшет 30 переводиться на Мобільний 3G 50.

А також діють нові умови тарифного плану:

Тарифний план

Мобільний 3G 50

Щомісячна абонентська плата

50 грн/міс

Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ

4 000 МБ/міс

Після вичерпання пакетного трафіку

Безліміт на швидкості до 128 кбіт/с
Абонентам, які активували даний тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EV-DO Rev.A зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с.

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця.

Вартість активації та використання послуги - 0 грн.

Додаткові можливості для тарифних планів

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет-доступ за найвигіднішими тарифами - послуга « 3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмі лояльності « Найкраще спілкування».


Додаткова інформація

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається період з 01 по останнє число місяця (включно), незалежно від кількості днів у відповідному календарному місяці. Абонентську плату необхідно вносити на особовий рахунок щомісяця до 1 числа кожного місяця. У разі несвоєчасної оплати послуга передачі даних не надається до внесення на особовий рахунок необхідної суми для зняття абонентної плати. У разі несплати послуг протягом 2-х місяців надання послуг припиняється наприкінці третього місяця.

Відновити послуги можливо протягом 24 місяців будь-яким із способів: за телефоном *750, 0945050750 в системі IVR-меню або за допомогою оператора служби підтримки, через веб - сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

Для абонентів, які підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується в кінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.


Перехід з тарифного плану «Супер 3G планшет 30» можливий на будь-який з інтернет-тарифних планів, доступних для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів можлива в особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Супер 3G планшет 30» становить 3 календарних місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.08.14).

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.