Безлімітний інтернет без обов'язкових щомісячних платежів.

Зручна тарифна пропозиція зі щоденною абонентською платою для нерегулярного використання інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с перші 1500 МБ і необмежений трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с.

Умови тарифного плану «Безлімітний день»

до 31.05.2014

Тариф
Безлімітний день
Вартість підключення 100 грн
Бонус при підключенні* 50 грн
Абонентська плата (за фактом прояву абонентської активності) 8 грн/день
Безкоштовні МБ вхід./вихід. трафіку на швидкості до 3.1 Мбіт/с
1 500 МБ/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено

Надання постійної IP адреси
(при підключенні на контрактній основі)

50 грн/місяць

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ.

*Грошовий бонус використовується виключно на наступні послуги зв'язку: сплата абонентської плати, абонентські плати за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, плата за вхідний/вихідний трафік.
Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку, тарифікація передачі даних відбувається в наступному порядку: 1) передплачені пакетні МБ з абонентського номера; 2) бонусні МБ з абонентського номери, 3) бонуси у грошовому вираженні з абонентського номера, 4) бонуси грошовому вираженні з особового рахунку
Бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента в грошовому вираженні.

Умови тарифного плану з 01.06.2014

З 01.06.2014 за 31.08.2014 абонентам будуть нараховуватися бонуси до 150 грн на рахунок. Грошовий бонус можна використовувати для активації і абонплати за додаткові послуги: «Батьківський контроль, гнучке управління».

Тариф
Безлімітний день
Абонентська плата (за фактом прояву абонентської активності)9 грн/день
Безкоштовні МБ вхід./вихід. трафіку на швидкості до 3.1 Мбіт/с
1 500 МБ/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено
Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 по 31.08.2014


50 грн/місяць

Надання постійної IP адреси
(при підключенні на контрактній основі)

50 грн/місяць

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ.


Абонентам, які активували даний тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних в рамках пакетних МБ на базі технології EV-DO Rev.А зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с. За закінчення пакетних МБ послуга надається на швидкості до 128 Кбіт/с.

Авторизація у послузі передачі даних: логін: ІТ, пароль: ІТ.

Перехід з тарифного плану «Безлімітний день» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів на загальних умовах.


Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (8 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу нарахування абонплати проводиться в повному обсязі.

У разі якщо абонент не використовує пакетні МБ протягом доби, залишок МБ на наступну добу не переноситься.

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Безлімітний день» становить 3 календарних місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.09.13). Підключення тарифного плану можливе для фізичних та юридичних осіб на контрактній і безконтрактной основі до 31.01.2014.