Тарифний план «3G Турбо Вільний доступ +» - найкраще рішення для початку використання найшвидшого 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Абонентська плата списується, тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі - ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат і обов'язкових платежів.

Умови тарифного плану до 31.05.2014

Тарифний план

3G Турбо Вільний доступ+

Вартість підключення 100 грн
Бонуси при підключенні*
50 грн

Абонентська плата в день
(за умови споживання послуг протягом доби)

7 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щодня 1000 МБ/день
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку понад пакет 0,15 грн
Надсилання sms на номери «Інтертелеком»
0,02 грн

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

50 грн/місяць

*Грошові бонуси можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: сплата абонентської плати, абонентські плати за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, плата за вхідний/вихідний трафік.

Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація передачі даних відбувається в наступному порядку: першими витрачаються передоплачені пакетні МБ з абонентського номера, потім бонусні МБ з абонентського номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

Бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента в грошовому вираженні.

Умови тарифного плану з 31.05.2014

Тарифний план

3G Турбо Вільний доступ+

Щоденна абонплата
(за умови прояву абонентської активності), грн

8 грн/день

Обсяг МБ, включених в пакет, щодня за технологією Rev.B

1000 МБ/день

Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 за 31.08.2014
50 грн/міс

Вартість 1 МБ вхід/вихід трафіку понад пакет

0,15 грн

Надсилання sms на номери «Інтертелеком»
0,02 грн
Надання постійної IP адреси, щомісяця

(при підключенні на контрактній основі)

50 грн/місяць

Нові умови будуть дійсні для абонентів фізичних і юридичних осіб, за винятком корпоративних абонентів, які обслуговуються на даних тарифних планах.

Зміни не торкнуться абонентів, у яких діють умови додаткової угоди. Нові умови набудуть чинності після завершення терміну дії додаткової угоди.

Корпоративні абоненти, що обслуговуються на даному тарифному плані, будуть переведені на тарифний план 3G Турбо Вільний доступ 2013.

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Авторизація: логін: 3G_TURBO, пароль: 3G_TURBO


Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (8 грн.). Абонентська плата стягується тільки за умови споживання послуг у протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00 за київським часом. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу нарахування абонплати здійснюється в повному обсязі.

У разі якщо абонент не використовує пакетні МБ протягом доби, залишок МБ на наступні добу не переноситься.

Перехід з тарифного плану «3G Турбо Вільний доступ+» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів на загальних умовах.

Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».
«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення. При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.
Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G Турбо Вільний доступ+» становить 3 календарні місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.03.13). Підключення до тарифного плану можливо для фізичних осіб на контрактній або безконтрактной основі; для юридичних осіб на контрактній основі до 31.01.2014.