На даний тарифний план з 01.06.2014 будуть переведені юридичні особи-корпоративні абоненти, що обслуговуються на тарифних планах «3G Турбо Вільний доступ» та «3G Турбо Вільний доступ.

Тарифний план

3G Турбо Вільний доступ 2013

Абонентська плата в день
(за умови споживання послуг протягом доби)

7 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щодня 1000 МБ/день
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку понад пакет 0,15 грн
Надсилання sms на номери «Інтертелеком»
0,02 грн

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

75 грн/місяць

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Підключення до тарифного плану проводилось на віртуальну або мобільну

(код 094) нумерації. При підключенні на мобільну нумерацію додатково

стягується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5%. Тарифікація сесій

Інтернет відбувається з округленням до цілої копійки.Сесії до 512 байт

не тарифікуються.

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (8 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Цілодобово в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу нарахування абонплати здійснюється в повному обсязі.

Авторизація: логін 3G_TURBO, пароль 3G_TURBO

Послуга «Вільна ніч» не надається.

Перехід з тарифного плану «3G Турбо Вільний доступ» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів (за технологією Rev. A/ Rev. B), на загальних умовах.

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».
«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення. При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.
Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G Турбо Вільний доступ 2013» для нових абонентів, що підключилися з 28.05.2012 складає 3 місяці.