Почніть використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет на території України!

Підключення до тарифного плану «3G Турбо Вільний доступ» проводиться на контрактній або безконтрактній основі

Умови тарифного плану до 31.05.2014

Тарифний план

3G Турбо Вільний доступ

Вартість підключення 100 грн
Бонуси при підключенні*
75 грн

Абонентська плата в день
(за умови споживання послуг протягом доби)

7 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щодня 1000 МБ/день
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку понад пакет 0,15 грн
Надсилання sms на номери «Інтертелеком»
0,02 грн

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

50 грн/місяць

*Грошові бонуси можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: сплата абонентської плати, абонентські плати за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, плата за вхідний/вихідний трафік.

Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація передачі даних відбувається в наступному порядку: першими витрачаються передоплачені пакетні МБ з абонентського номера, потім бонусні МБ з абонентського номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

Бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента в грошовому вираженні.

Умови тарифного плану з 01.06.2014

Тарифний план

3G Турбо Вільний доступ

Щоденна абонплата
(за умови прояву абонентської активності), грн

8 грн/день

Обсяг МБ, включених в пакет, щодня за технологією Rev.B

1000 МБ/день

Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 за 31.08.2014
50 грн/міс

Вартість 1 МБ вхід/вихід трафіку понад пакет

0,15 грн

Надсилання sms на номери «Інтертелеком»
0,02 грн
Надання постійної IP адреси, щомісяця

(при підключенні на контрактній основі)

50 грн/місяць

Нові умови будуть дійсні для абонентів фізичних і юридичних осіб, за винятком корпоративних абонентів, які обслуговуються на даних тарифних планах.

Зміни не торкнуться абонентів, у яких діють умови додаткової угоди. Нові умови набудуть чинності після завершення терміну дії додаткової угоди.

Корпоративні абоненти, що обслуговуються на даному тарифному плані, будуть переведені на тарифний план 3G Турбо Вільний доступ 2013.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Підключення до тарифного плану проводилось на віртуальну або мобільну (код 094) нумерації. При підключенні на мобільну нумерацію додатково стягується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5%. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з округленням до цілої копійки.Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (8 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Цілодобово в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00 за київським часом. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу нарахування абонплати здійснюється в повному обсязі.

Авторизація: логін 3G_TURBO, пароль 3G_TURBO

Послуга «Вільна ніч» не надається.

Перехід з тарифного плану «3G Турбо Вільний доступ» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів (за технологією Rev. A/ Rev. B), на загальних умовах.

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».
«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення. При відсутності «Абонентської активності» протягом шести календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.
Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G Турбо Вільний доступ» для нових абонентів, що підключилися з 28.05.2012 складає 3 місяці.