Тарифний план для використання 3G планшетів максимально зручно по всій території покриття оператора «Інтертелеком» на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Використання інтернету 3G на планшеті дозволить насолоджуватися інтернет доступом на найширшій зоні покриття 3G, використовуючи звичні сервіси - перегляд відео, прослуховування музики і перегляд картинок.

Підключення до тарифного плану можливе для фізичних і юридичних осіб на контрактній або безконтрактной основі.

Тарифний план

3G планшет

Вартість підключення, грн 50
Абонентська плата в день (за умови споживання послуг протягом доби), грн 1
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щомісяця 0
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку 0,05

Надання постійного IP адреси, щомісяця

(при підключенні на контрактній основі)
50
Відправка sms на номери «Інтертелеком»
0,02

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Підключення до тарифного плану проводиться на віртуальну або мобільну (код 094) нумерації. При підключенні на мобільну нумерацію додатково стягується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5%.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом шести календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців.

Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці

третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний строк дії тарифного плану «3G планшет» становить 3 календарні місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.03.13).

Перехід з тарифного плану можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів доступних для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Додаткові можливості для тарифних планів

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет доступ за найвигіднішими тарифами - послуга « 3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найраще спілкування».