На даний тарифний план з 01.06.2014 будуть переведені юридичні особи-корпоративні абоненти, що обслуговуються на тарифному плані «3G Вільний доступ».

Тарифний план

3G Вільний доступ 2013

Абонентська плата в день
(за умови споживання послуг протягом доби)

6 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с 1000 МБ/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку понад пакету 0,10

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

75
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних у тарифному плані надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с, у тому числі і при використанні трафіку понад пакету. Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн.

Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Перехід з тарифного плану «3G Вільний доступ 2013» можливий на будь-який з комерційних інтернет-тарифних планів, що обслуговуються на цифровому ідентифікаторі на загальних умовах.

Зміна тарифних планів доступна а Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G Вільний доступ 2013» становить 3 календарних місяці c дати запуску (з 01.06.14).