Тарифний план «3G Вільний доступ» - зручне рішення для 3G інтернет доступу як для постійного домашнього або офісного, так і для мобільного використання в поїздках, відрядженнях або подорожах.

Абонентська плата списується, тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі - ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат та обов'язкових платежів - оплачуються лише ті дні, коли абонент знаходиться в мережі.

Для збільшення швидкості пакетних МБ до 14,7 Мбіт/с надається можливість активувати послугу «Турбо швидкість».

Умови тарифного плану «3G Вільний доступ»

Підключення до тарифного плану можливо для фізичних та юридичних осіб на контрактній або безконтрактній основі з 01.02.14 до 31.05.14

Тарифний план

3G Вільний доступ

Вартість підключення 100
Бонуси при підключенні* 50

Абонентська плата в день
(за умови споживання послуг протягом доби)

6 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с 1000 МБ/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку понад пакету 0,10

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

50
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02

*Грошові бонуси при підключенні можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: оплата абонентської плати, абонентські плати за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, плата за вхідний/вихідний трафік.

Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація передачі даних відбувається в наступному порядку: першими витрачаються передплачені пакетні МБ з абонентського номера, потім бонусні МБ з абонентського номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номеру і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку. Бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента в грошовому вираженні.

З 01.06.2014 діють нові умови тарифних планів

З 01.06.2014 за 31.08.2014 абонентам будуть нараховуватися бонуси 150 грн на рахунок. Грошовий бонус можна використовувати для активації і абонплати за додаткові послуги: «Батьківський контроль, гнучке управління». Також на бонуси можна замовляти додаткові інтернет-пакети Мегабайтів і використовувати 3G інтернет по максимуму на найширшій зоні покриття в Україні.

Тарифний план

3G Вільний доступ

Абонентська плата в день

(за умови споживання послуг протягом доби)

6 грн/день

Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с

500 МБ/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

2 грн/день
Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 за 31.08.2014
50 грн/міс

Вартість 1 МБ вхід./вихід.

трафіку понад пакет

0,10

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

50
Надсилання sms на номери «Інтертелеком»0,02

Нові умови будуть дійсні для абонентів фізичних і юридичних осіб, за винятком корпоративних абонентів, які обслуговуютьсяна даному тарифному плані.

Зміни не торкнуться абонентів, у яких діють умови додаткової угоди. Нові умови набудуть чинності після завершення терміну дії додаткової угоди.

Для абонентів, які підключилися до мережі з 01.03.2014 за 31.05.2014, умови тарифного плану будуть залишатися незмінними протягом трьох місяців з моменту підключення. Після закінчення даного періоду абоненти будуть переведені на умови тарифу 3G Вільний доступ чинні з 01.06. 2014.

Корпоративні абоненти, що обслуговуються на даних тарифних планах, будуть переведені на тарифні плани 3G Вільний доступ 2013.


З 01.03.2017 діють нові умови тарифного плану

Тарифний план

3G Вільний доступ

Абонентська плата в день

(за умови споживання послуг протягом доби)


7 грн/день

Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с

1500 МБ/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с2 грн/день

Вартість 1 МБ вхід./вихід.

трафіку понад пакет


0,10

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)


50
Надсилання sms на номери «Інтертелеком»0,02

Додатковий пакет мегабайт

Обсяг трафіку в рамках пакету на швидкості до 3,1 МБ/с
(з послугою «Турбо швидкість» - до 14,7 Мбіт/с)
500 МБ/день

Вартість пакету
(за умови споживання послуг протягом доби)

5 грн/день
Способи замовлення пакету Особистому кабінеті
Центр обслуговування абонентів
Дилерські точки продаж
За телефоном 094 50 50 750*

* дзвінки на номер 094 50 50 750 дзвінки за тарифами операторів зв'язку.

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних у тарифному плані надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с, у тому числі і при використанні трафіку понад пакету. Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн.

Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Перехід з тарифного плану «3G Вільний доступ» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів, що обслуговуються на цифровому ідентифікаторі на загальних умовах.

Зміна тарифних планів доступна а Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G Вільний доступ» становить 3 календарних місяці c дати запуску (з 01.02.14).

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (6 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Доба в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00 за київським часом.