Тариф «3G Турбо старт» - тариф для початку використання найшвидшого 3G інтернету в Україні за технологією EV-DO Rev.B.

Підключення до тарифного плану «3G Турбо старт» здійснюється на контрактній або безконтрактній основі до 31.01.2014. 

Тарифний план

3G ТУРБО старт

Вартість підключення

50.00

Вартість послуги в місяць

0.00

Обсяг МБ включених в пакет (щомісячно)

0

Вартість 1 МБ трафіку

0.15

Відправка sms на номери «Інтертелеком» 
0,02

Надання постійної ip-aдpecи щомісяця
(надається при контрактному підключенні)

50.00

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абонентам, які активували даний тариф надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EVDO Rev.B зі швидкістю до 14,7 Мбіт/с

Ідентифікація абонента послуги: логін 3G_TURBO, пароль 3G_TURBO


В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».
«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення. При відсутності «Абонентської активності» протягом шести календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.
Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою  оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.