Тарифний план «3G старт +» - найкраще рішення для початку роботи з мобільним 3G інтернетом на турбо швидкості, без абонплати та контракту! Підключайте 3G інтернет до свого планшету або ноутбука і платите тільки за використаний трафік! Вартість 1 МБ - 5 коп. Активація послуги «Турбо швидкість» в тарифі «3G старт +» - 0 грн.

Підключення до тарифного плану проводилося до 28.02.15.

Тарифний план

3G Старт+

Вартість підключення 99 грн
Щомісячна абонентська плата 0 грн
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щомісяця 0
Вартість 1 МБ вхід./результат. трафіку 0,05 грн

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0 грн

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

75 грн
Відправка sms на номери «Інтертелеком»
0,02

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Підключення до тарифного плану можливе для фізичних і юридичних осіб на контрактній або безконтрактной основі.


Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних у тарифному плані та додаткових послугах з пакетними МБ у разі їх активації надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн.

Додаткові можливості для тарифних планів

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет доступ за найвигіднішими тарифами - послуга «3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

З 01.02.2016 в разі невияву Абонентської активності протягом 9 місяців, надання послуг припиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 6 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G Старт+» становить 3 календарні місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.10.14).

Перехід з тарифного плану «3G Старт+» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів доступних для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.