Тарифний план доступний для підключення в рамках спеціальних акцій.

Тарифний план

3G Старт акційний

Вартість підключення, грн 0
Щомісячна абонентська плата, грн 0
Обсяг пакетних МБ, щомісяця 0
Вартість 1 МБ трафіку 0,05

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0

Постійна IP адреса не надається

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. Послуга підключається автоматично при активації коробкового рішення. Вартість підключення - 0 грн.

Перехід з тарифного плану «3G Старт акційний» можливий на будь-який з тарифних планів, доступних для підключення (крім Безлімітний день і Безлімітний мега день). Вартість переходу - 0 грн з ПДВ.

Перехід на тарифний план «3G Старт акційний» не надається.

Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті.

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.