Оператор «Інтертелеком» представляє абонентам рішення для використання найшвидшого 3G інтернету тепер в автомобілі.

«Комплект Wi-Fi в автомобіль» дозволяє підключити до 3G інтернету на швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с ноутбук, нетбук, комунікатор, або інше обладнання, використовуючи Wi-Fi-доступ. Тепер перебуваючи в поїздці на своєму авто можна вільно переглядати відео он-лайн, працювати з документами, перевіряти електронну пошту, спілкуватися в соціальних мережах, а також вибирати маршрут поїздки, працюючи з картами.

У комплект «Wi-Fi в автомобіль» входять сертифіковані модеми Huawei EC 306 або Huawei EC176 і маршрутизатор Asus WL-330N3G.

Компактний безпровідний маршрутизатор Asus WL-330N3G простий в налаштуванні і має функцію автоматичного пошуку мереж і конфігурування мережевих параметрів. До пристрою додається кабель живлення від бортової мережі машини, що дозволить завжди залишатися в мережі і використовувати 3G інтернет найбільш зручно і комфортно. А сертифіковані модеми Huawei EC 306 і Huawei EC 176 мають компактний розмір, автоматичною установкою і налаштуванням роботи обладнання на будь-якому пристрої під управлінням ОС Windows і MacOS (plug & play). Комплектація «Wi-Fi в автомобіль» має все для швидкого старту і використання даного рішення.

Термін дії акційних умов для придбання «Комплекту Wi-Fi в автомобіль» до 31.03.2014 включно при підключенні в наступних регіональних відділеннях: Київській, Одеській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській і Львівській областях.

Вартість «Комплекту Wi-Fi в автомобіль» (Huawei ЕС 306 + ASUS WL-330):

Тарифні плани/ Додаткові послуги
«Турбо Бізнес день 100, 200» «3G старт», «3G Вільний доступ»,  «Супер безліміт 120», «3G Бізнес 30, 50, 100 безліміт», «Бізнес день 100»

«Супер безліміт 170», «Бізнес день 150»

Комплект Huawei EС 306 + ASUS WL-330

Вартість
активації акції*, грн

Вартість
комплекту, грн

Вартість
активації акції*, грн
Вартість
комплекту, грн
 Вартість
активації акції*, грн
Вартість
комплекту, грн
100 699
100 799
100 699

   

Вартість «Комплекту Wi-Fi в автомобіль» (Huawei ЕС 176 + ASUS WL-330):

Тарифні плани/ Додаткові послуги «Супер Безліміт 120,170», «3G Бізнес 150 безліміт», «Бізнес день 100, 150» «3G старт», «Супер Безліміт 50», «3G Вільний доступ», «3G Бізнес 30,50,100 безліміт»
Комплект  Huawei EС 176 + ASUS WL-330
Вартість комплекту,** грн Вартість комплекту,** грн
499
599

 

Ціни вказані в грн з урахуванням ПДВ.

Підключення за акційними умовами «Комплект Wi-Fi в автомобіль» можливе для фізичних осіб та юридичних осіб на контрактній основі.

*При підключенні за даними умовами абоненту нараховується бонус на рахунок в розмірі вартості участі в акції. Бонуси розподіляються на рівні частини кожний календарний місяць обслуговування на період 4 місяців, з першого місяця обслуговування. Бонуси можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: оплата абонентської плати, абонентські плати за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, плата за вхідний/вихідний трафік.

Алгоритм витрачання бонусів: в разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація передачі даних відбувається в наступному порядку: першими витрачаються передоплачені пакетні МБ з абонентського номера, потім бонусні МБ з абонентського номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

Бонуси не підлягають зняттю з бонусного рахунку абонента в грошовому вираженні.

**Вартість активації акції - 0 грн.

Підключитися за умовами акції «Комплект Wi-Fi в автомобіль» можна в Центрах обслуговування абонентів або відділі по роботі з корпоративними клієнтами оператора «Інтертелеком».