Оператор «Інтертелеком» на честь Міжнародного жіночого дня дарує всім абонентам чудову можливість привітати жінок зі святом 8 березня. З 7 по 8 березня проводиться акція «Весняні подарунки» до Міжнародного жіночого дня.

Подарунки при підключенні

Підключення за 1 грн

Підключайте найбільш вигідні тарифні плани для використання мобільного 3G інтернету - «Гіга-день 100» та «Гіга-день 150» 0 всього за 1 грн. Тарифні плани «Гіга-день 100», «Гіга-день 150» найкраща пропозиція для постійного використання інтернет доступу з щоденним об'ємом інтернет трафіку від 1000 до 2000 МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття 3G в Україні.

В акції можуть взяти участь всі абоненти, які підключаються до вигідних тарифних пропозицій і не беруть участь в інших акціях при підключенні.

За умовами акції можна зробити не більше одного підключення на одна фізична особа.


Подарунки для використання мобільного 3G інтернету

«Вільна Ніч зі знижкою» 50 %

30 000 МБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с у нічний час доби (від 0.00 до 8.00) зі знижкою 50%. Зручна послуга для абонентів, які можуть використовувати можливості мобільного доступу в інтернет у нічний час доби для завантаження файлів і важкого контенту.

Вартість активації акційної послуги «Вільна Ніч зі знижкою» становить 22,50 грн. з НДС. Об'єм передплачених вхід./вихід. МБ - 30 000 МБ

Активація послуги

Активувати додаткову послуг можна, відправивши SMS на номери 0941117545, з текстом «50», а також в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерських точках продажів. Активувати послугу можна одноразово для одного абонентського номера виключно фізичним особам.

Активація послуги можлива одноразово для одного абонентського номера.

Активація додаткової послуги доступна для абонентів, які обслуговуються на комерційних тарифних планах за винятком тарифних планів: «Вільный доступ (ІТ)», «Вільный доступ+ (ІТ)», «Супер Необмежений (ІТ)», «Супер Необмежений+ (ІТ)», «3G Турбо (ІТ)», «3G Турбо старт (ІТ)», «3G Турбо Вільний доступ (ІТ)», «3G Адреналін» з активованими додатковими послугами «Адреналін Необмежений», «Адреналін Небмежений +», «Адреналін Необмежена Ніч», «Доступний безліміт», «ReVolution Необмежений», тарифних планів з активованою послугою «3G Турбо Прискорюйся.»

Для виходу в мережу інтернет використовується логін і пароль з базових умов використання послуги інтернет доступу в тарифному плані.
У разі якщо у тарифному плані абонента передбачено пакетні МБ за умови замовлення даних додаткових послуг пакетні МБ тарифного плану використовуються з 08.00 до 23:59:59.

Термін дії додаткової послуги «Вільна Ніч зі знижкою» 30 календарних днів з моменту активації послуги.