Оператор «Інтертелеком» запускає перший конкурс на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook - «Інтернет для дітей».

Чи завжди батьки знають, з ким діти спілкуються в інтернеті? Що вони роблять, сидячи за комп'ютером? І чи треба захищати дитину від інтернету? Сьогодні все більше батьків задають собі подібні питання.

Оператор «Інтертелеком» пропонує розкрити проблему безпеки дітей в мережі і написати історію на тему «Розумні батьки. Чому і від чого потрібно захищати дітей в Інтернеті». Авторам 10 кращих історій надається можливість придбати модем Huawei EC 156 за 1 грн з дитячим інтернетом.

Умови акції

Для участі в акції необхідно написати історію на тему «Розумні батьки. Чому і від чого потрібно захищати дітей в Інтернеті?» і розмістити її на офіційній сторінці оператора« Інтертелеком »в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/intertelecom.ua

10 учасників акції, історії яких набрали найбільшу кількість «like-міток» серед користувачів соціальної мережі Facebook стають переможцями акції та отримують можливість придбати модем Huawei EC 156 за 1 грн. На даному модемі абонент може активувати на вибір тарифний план «Дитячий 3G Інтернет» або «3G Тінейджер» з абонентською платою в перший календарний місяць обслуговування 0 грн з ПДВ. Другий місяць і далі обслуговування на обраному тарифному плані відбувається за стандартними умовами.

Дізнатися докладніше про тарифну пропозицію «Дитячий 3G Інтернет».

Дізнатися докладніше про тарифну пропозицію «3G Тінейджер».

Взяти участь в акції «Інтернет для дітей» можуть всі користувачі соціальної мережі Facebook, які постійно проживають на території України.

Один користувач мережі Facebook може взяти участь в акції один раз.

Період проведення акції з 03.10.2012 по 25.10.2012 включно.

Підведення підсумків акції буде проводитися 26.10.2012.

Переможці акції, 10 авторів кращих історій, будуть проінформовані про це шляхом надсилання персонального повідомлення на сторінці в соціальній мережі Facebook протягом 10 робочих днів після завершення підведення підсумків акції.

Офіційні правила проведення акції «Інтернет для дітей».