Оператор «Інтертелеком» до дня свого 13-річчя дарує весняні пропозиції для своїх абонентів.

В період з 14 по 20 березня для нових та існуючих абонентів проводиться акція в рамках якої діють спеціальні вигідні умови для активації зручних додаткових послуг за найбільш вигідними умовами.

Найшвидший 3G інтернет безкоштовно

Зустрічайте весну на високій швидкості інтернету. Підключайте найшвидший 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Активуйте послугу «Турбо швидкість-акція» з 14.03.2014 за 20.03.2014 і отримайте безкоштовне використання 3G Інтернету на Турбо швидкості до кінця квітня.

14,7 Мбіт/с - максимальна швидкість, з допомогою якої можливо обмінюватися фотографіями, дивитися відео, слухати музику, використовувати численні корисні програми в режимі онлайн без задержок і зависань.

35 фотографій в хвилину, ТБ-програма за 5 хвилин, музичний альбом за 2 хвилини - ось приклад можливостей швидкісного бездротового інтернету від оператора «Інтертелеком».

Умови акції

При активації послуги «Турбо швидкість-акція» з 14.03.2014 за 20.03.2014 розмір абонентської плати за використання послуги - 0 грн. з ПДВ у період до 30.04.14.

З 1.05.2014 для використання інтернет-доступу на швидкості до 14,7 Мбіт/с необхідно активувати послугу «Турбо швидкість».

Акція діє для абонентів усіх тарифних планів.

3G Інтернет для смартфона на кожен день

Вигідна весняна пропозиція для початку використання 3G Інтернету на смартфоні.

Активуйте послугу «Вільний день» за 0 гривень і отримуйте 200 МБ трафіку щодня без абонентської плати для використання на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Залишайтеся завжди онлайн, спілкуйтеся з друзями в соціальних мережах і не пропускайте важливих подій у світі.

Детальніше

Акція доступна для абонентів фізичних осіб усіх комерційних голосових тарифних планів прямої нумерації*.

Вартість активації додаткової послуги «Вільний день весняні сюрпризи» і плата за її використання до 31.03.2013 - 0 гривень. Трафік понад пакету оплачується за тарифами базового тарифного плану.

Для замовлення послуги «Вільний день весняні сюрпризи» достатньо відправити SMS на номер 0941117530 з текстом «0» або активувати послугу за допомогою Особистому кабнеті, в Центрі обслуговування абонентів або дилерів оператора «Інтертелеком».

Активація послуги можлива одноразово для одного абонентського номеру.

З 01.04.2013 надання послуги «Вільний день весняні сюрпризи» буде проводиться за умовами послуги «Вільний день».

*Надання послуги 3G Інтернету для абонентів голосових тарифних планів прямої нумерації здійснюється за наявності технічної можливості на кінцеве обладнання абонента за умови укладання угоди про надання послуги доступу до Інтернету та присвоєння обладнання цифрового ідентифікатора для отримання зазначеної послуги.

3G інтернет на всю ніч - послуга «Вільна ніч»

30 000 МБ трафіку для використання 3G Інтернету в нічний час доби (від 0.00 до 8.00) зі знижкою 50%. Зручна послуга для абонентів, які можуть використовувати можливості бездротового інтернет-доступу в нічний час доби для завантаження файлів і важкого контенту.

Вартість активації акційної послуги «Вільна Ніч зі знижкою» складає 22,50 грн. з ПДВ. Обсяг передплачених вхід./вихід. МБ - 30 000 МБ
Активувати додаткову послуг у можна відправивши SMS на номери 0941117545, з текстом «50», а також в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерських точках продажу.

Активувати послугу можна не більше одного разу для одного абонентського номеру.

Активація додаткової послуги доступна для абонентів фізичних осіб, які обслуговуються на комерційних тарифних планах за винятком тарифних планів: «Вільний доступ (ІТ)», «Вільний доступ+ (ІТ)», «Супер Необмежений (ІТ)», «Супер Безліміт+ (ІТ)», «3G Турбо (ІТ)», «3G Турбо старт (ІТ)», «3G Турбо Вільний доступ (ІТ)», «3G Адреналін» з активованими додатковими послугами «Адреналін Необмежений», «Адреналін Небмежений +», «Адреналін Необмежена Ніч», «Доступний безліміт», «ReVolution Необмежений».

При активації послуги «Вільна Ніч зі знижкою» доступ в Інтернет надається за технологією EV-DO Rev.A. У разі якщо абонент активував додаткову послугу «Турбо швидкість» доступ в Інтернет буде надаватися за технологією EV-DO Rev.В.

Якщо у тарифному плані абонента пакетних МБ за умови замовлення даних додаткових послуг пакетні МБ тарифного плану використовуються з 08.00 до 23:59:59.

Термін дії додаткової послуги «Вільна Ніч зі знижкою» 30 календарних днів з моменту активації послуги.