Додай своєму тарифу швидкості! Натисни «Турбо кнопку» для запуску найшвидшого мобільного швидкого 3G інтернету на території України.

Послуга «Турбо кнопка» дозволяє почати використовувати мобільний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с без зміни тарифного плану. «Турбо-кнопкою» можна скористатися в разі, якщо необхідно прийняти великий обсяг інформації, швидко отримати важливі дані або провести час в мережі інтернет на максимально комфортній швидкості.

Підключення

Послуга «Турбо кнопка» доступна для активації на інтернет тарифних планах, які обслуговуються на віртуальній нумерації (за винятком тарифних планів «3G Турбо»,«Турбо старт», «Турбо-день 100,200», «3G Турбо Вільний доступ», «3G Турбо Вільний доступ+»).

Підключити послугу можна в АССА, Центрі обслуговування абонентів або дилерської точці продажів.

Активація послуги «Турбо кнопка» можлива один раз протягом календарного місяця.

Для початку використання послуги необхідно перевірити технічну можливість 3G модему для роботи за технологією Rev.B або придбати 3G модем з підтримкою Rev.B.

Вартість

Вартість активації, грн   10,00
Абонентська плата в місяць, грн
  50,00
Пакетний трафік в рамках послуги в місяць, МБ   1000

 

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ.

Використання

При активованій послузі «Турбо кнопка» доступ в інтернет надається за технологією EVDO Rev.B зі швидкістю передачі даних до 14,7 Мбіт/с.

Логін 3G_BOOST
Пароль 3G_ BOOST

Доступ в інтернет за технологією EVDO Rev.А відбувається по авторизації логін: IT, пароль: IT.

При активній послузі «Турбо кнопка» тарифікація МБ відбувається в порядку:
- при авторизації 3G_BOOST - за умовами послуги «Турбо кнопка»
- при авторизації IT - за умовами тарифного плану.

Також абонентам надається можливість активувати послугу «Вільна ніч» і використовувати комфортний мобільний інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с з послугою «Турбо кнопка» в денний час доби, а мобільний інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с - у нічний час доби для завантаження об'ємних файлів. Для цього в денний час доби для виходу в інтернет необхідно використовувати логін/пароль 3G_BOOST, а в нічний час доби використовувати логін/пароль «IT_NIGHT». У нічний час з 00.00 до 08.00 в першу чергу використовується обсяг даних послуги «Вільна ніч».    

Забороняється одночасне підключення послуг «Турбо кнопка» і «3G Турбо. Прискорюйся!».