Оператор «Інтертелеком» представляє особливу пропозицію для студентів і школярів для активного навчання і відпочинку - спеціальні умови при підключенні та придбанні обладнання для використання мобільного 3G інтернету.

Вчитися і розважатися з мобільним 3G інтернетом від оператора «Інтертелеком» тепер набагато вигідніше і простіше. Мобільний 3G інтернет - це комплексне рішення безпровідного інтернет доступу, де б не знаходився абонент - у навчальному закладі, вдома або подорожуючи по Україні. Оператор «Інтертелеком» пропонує вигідні тарифні пропозиції, найширшу зону покриття 3G і найшвидшу швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с за технологією Rev.B.

При одноразовому підключенні інтернет послуг оператора «Інтертелеком» з придбанням модемів Huawei EC 156, Huawei ЕС 122 і Huawei ЕС 306 за роздрібною вартістю абонентам нараховуються на рахунок грошові бонуси до 150 гривень. Отриманими бонусами можна оплачувати інтернет трафік, що дозволить економити кошти і використовувати мобільний доступ в мережу Інтернет максимально вигідно.

Модем Huawei EC 306 забезпечує максимальний комфорт використання 3G: проста автоматична настройка (plug & play), невеликий розмір і підтримка технологій Rev.B, Rev.A і Rev.0, що дозволяє використовувати інтернет доступ на швидкостях до 14,7 Мбіт/с і до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття серед 3G операторів.

Спеціальні умови з нарахування бонусів на рахунок при придбанні модему Huawei EC 306 діють при підключенні до наступних тарифних планів і додаткових послуг:

Тарифний план

Розмір бонуса*, грн

3G Турбо Вільний доступ

50,00

3G Турбо з одноразовою активацією Турбо 50

50,00

3G Турбо з одноразовою активацією Турбо 100

100,00

3G Турбо з одноразовою активацією Турбо 150

100,00

3G Турбо з одноразовою активацією Турбо 200

150,00

3G Турбо з одноразовою активацією Турбо 300

150,00

 

Сертифіковані 3G модеми Huawei EC122 і Huawei EC156 дозволяють використовувати мобільний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в більш ніж 5000 населених пунктів у всіх областях Украіни. Модеми підтримуються пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, оснащені слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі найнеобхідніші програми для мобільного використання.

Спеціальні умови з нарахування бонусів на рахунок при придбанні модемів Huawei EC 122 і Huawei EC 156 діють при підключенні до наступних тарифних планів і додаткових послуг:

Тарифний план

Розмір бонуса*, грн

Вільний доступ

50,00

3G Адреналін з одноразовою активацією Адреналін 30

50,00

3G Адреналін з одноразовою активацією Адреналін 60

80,00

3G Адреналін з одноразовою активацією Адреналін 99+

100,00

3G Адреналін з одноразовою активацією Адреналін 150+

100,00

3G Адреналін з одноразовою активацією Адреналін 199+

150,00

 

* Нарахування бонусних коштів проводиться на бонусний рахунок абонента з другого місяця обслуговування. Наданий обсяг грошових бонусних коштів розподіляється в рівних частках протягом 5 місяців обслуговування. Термін дії кожної частки бонусу - 1 календарний місяць. Інформацію про обсяг бонусів на рахунку можна отримати в автоматичній системі самообслуговування (АССА).

Нарахований грошовий бонус тарифікується виключно на оплату інтернет трафіку.

Витрачання бонусу відбувається за таким алгоритмом: у разі наявності бонусних МБ або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація здійснюється в такому порядку - першим використовується передплачений пакетний трафік, далі бонусні МБ, далі бонуси у грошовому вираженні з номера і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

 

Умови участі в акції

Акція «Бонус на рахунок для студентів і школярів» проходить з 01.03.2012 по 31.03.2012 при підключенні у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком». В акції можуть взяти участь тільки студенти ВУЗів, ПТУ та учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Для учасників акції у віці від 6 до 16 років підключення проводиться в супроводі батьків на паспортні дані одного з батьків при пред'явленні учнем свідоцтва про народження.

Для учасників акції у віці від 16 років і старше підключення проводиться при пред'явленні паспорта та діючого студентського квитка.

Підключення можливе в Центрах обслуговування абонентів і дилерських точках продажу оператора «Інтертелеком» не більше одного номера за умовами акції для кожного учасника акції.

Підключення за умовами акції «Бонус на рахунок для студентів і школярів» відбувається без укладання додаткової угоди.

Для учасників акції «Бонус на рахунок для студентів і школярів» інші акції при підключенні не доступні.