Унікальна пропозиція від оператора «Інтертелеком». Сертифікований мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321u-1 тепер від 1 грн!

Підключайтеся до інтернет тарифних планів з 01.11.14 до 09.11.14 та купуйте мобільну точку доступу Huawei EC 5321u-1 для підключення до найшвидшого 3G інтернету в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с за спеціальною зниженою вартістю.

З допомогою Huawei EC 5321u-1 можна отримати бездротовий доступ в мережу інтернет і роздавати його по бездротовій мережі Wi-Fi для будь-яких пристроїв - планшета, смартфона, ноутбука, комп'ютера, які підтримують технологію Wi-Fi.

 

 

Акція діє для абонентів, які підключаються у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком».


Умови акції

 

Тарифні плани

«3G старт+»

«Вільний день»

 «Супер 3G планшет 30» «Супер 3G планшет 50» «Мега день» «3G Безліміт»
  Вартість

Huawei
EC 5321u-1

роутеру
роутеру роутеру активації акції* роутеру  активації акції* роутеру
949 грн
799 грн
759 грн
100 грн
409 грн
150 грн
1 грн

 

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. При підключенні по умовам акції абонент додатково оплачує вартість карти R-UIM у розмірі 1 грн з ПДВ.

 

* При підключенні за умовами акції абоненту нараховується грошовий бонус на бонусний рахунок у розмірі вартості активації акції.
Грошовий бонус розподіляється на рівні частини за кожний календарний місяць обслуговування на період 4 місяці з першого місяця обслуговування.
Нарахований грошовий бонус тарифікується виключно на наступні послуги зв'язку:
сплата абонентської плати, абонентська плата за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, понад пакетний трафік.
Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності інтернет або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація інтернет трафіка відбувається у наступному порядку:
1. передплачені пакетні мегабайти з телефонного номера
2. інтернет бонуси з телефонного номера
3. бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера
4. бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку

Нараховані бонуси (у гривні) з бонусного рахунку не знімаються.

 

Детальні умови

Придбання обладнання за акційною вартістю в тарифних планах «Супер 3G планшет 30,50», «Мега день», «3G Безліміт» можливо тільки за умови підписання додаткової угоди (ДУ) терміном на 6, 12, 18 або 24 місяців. Для абонентів юридичних осіб  та фізичних осіб - підприємців ДУ підписується на термін 18 або 24 місяці. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі:
- при відмові від використання послуг протягом 90 днів з моменту підключення - 450 грн,
- при відмові від використання послуг від 91 до 181 дня з моменту підключення - 225 грн,
- при відмові від використання послуг з 182 дня з моменту підключення - 0.90 грн. з ПДВ за кожну добу до закінчення терміну дії ДУ.

Строк дії ДУ встановлюється за ініціативою абонента. При виборі абонентом будь-якого з ДУ встановлюється строк гарантійного обслуговування акційного обладнання в залежності від строків додаткової угоди: ДУ на 6 місяців - гарантія на 12 місяців, ДС на 12 місяців - гарантія на 12 місяців, ДС на 18 місяців - гарантія на 18 місяців, ДС на 24 місяці - гарантія на 24 місяці.

В період дії додаткової угоди послуга «Тимчасове припинення контракту» не надається.

 

«100 днів 3G безліміту»

Це відмінна пропозиція почати використовувати максимальні можливості 3G інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні протягом 100 днів без плати за трафік.

Безлімітний інтернет дозволяє скористатися послугою передачі даних на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією Rev. А та на швидкості до 14,7 Мбіт/с за технологією Rev.B.

Послуга активується автоматично при підключенні за умовами акції на всіх тарифних планах, за виключенням «3G старт+» та «3G старт+ IT».

Для виходу в мережу інтернет використовується логін і пароль за базовими умовами послуги інтернет-доступу в тарифному плані.

Термін дії додаткової послуги  - 100 днів з моменту активації.

Безкоштовно 100 днів безлімітного 3G інтернету надаються за умови сплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом усього зазначеного строку.

Для тарифних планів з включеним пакетним трафіком в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються послуга «100 днів 3G безліміту». По закінченню дії послуги тарифікація передачі даних буде проводитися за базовими умовами тарифного плану.

При споживанні трафіку до 30 ГБ в рамках послуги «100 днів 3G безліміту» інтернет доступ надається на швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт / с (якщо активована послуга «Турбо швидкість»). При споживанні більше 30 ГБ трафіку в рамках послуги «100 днів 3G безліміту» інтернет доступ надається на швидкості передачі даних до 128 Кбіт/с.

Взяти участь в акції «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321 u-1 від 1 грн та 100 днів безлімітного інтернету» можуть фізичні та юридичні особи. На одну юридичну або фізичну особу можливо зробити не більш 5 підключень.

Також абоненти можуть придбати Wi-Fi роутер Huawei EC 5321u-1 за роздрібною вартістю за 949 грн з ПДВ при підключенні до оператора «Інтертелеком» та отримати 100 днів безлімітного інтернету (за виключенням тарифів «3G старт+» та «3G старт+ IT»).