Підключайтесь до інтернет тарифних планів та купуйте мобільну точку доступу Huawei EC 5220 u-1 для підключення до швидкісного 3G Інтернету до 3,1 Мбіт/с за зниженою вартістю.

З допомогою кишенькового Wi-Fi роутера ви з легкістю зможете розгорнути власну «точку» Wi-Fi практично скрізь, на найширшій зоні покриття 3G в Україні. 

Huawei EC 5220 u-1 працює за технологією EV-DO Rev.А (до 3,1 Мбіт/с) і дозволяє організувати безпровідний інтернет-доступ до 8 пристроїв: планшету або смартфону будь-якого стандарту, ноутбука, Wi-Fi фотоапарату або портативній приставці.

 

Акція діє з 01.11.14 до 09.11.14 для абонентів, які підключаються у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком». 

Huawei-EC5220u-1_1.PNG
 

 

 

Тарифні плани
Вартість роутеру Активація акції*
«3G Безліміт» 1 грн 100 грн
«Мега день» 225 грн 100 грн
«Супер 3G планшет 50»
509 грн
0
«Супер 3G планшет 30» 599 грн
0

«3G старт+»

«Вільний день»

799 грн
0

 

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. При підключенні по умовам акції абонент додатково оплачує вартість карти R-UIM у розмірі 1 грн з ПДВ.

* При підключенні за умовами акції абоненту нараховується грошовий бонус на бонусний рахунок у розмірі вартості активації акції.
Грошовий бонус розподіляється на рівні частини за кожний календарний місяць обслуговування на період 4 місяці з першого місяця обслуговування.
Нарахований грошовий бонус тарифікується виключно на наступні послуги зв'язку:
сплата абонентської плати, абонентська плата за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, понадпакетний трафік.
Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності інтернет або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація  інтернет-трафіку відбувається в наступному порядку:
1. передплачені пакетні мегабайти з телефонного номера
2. інтернет-бонуси з телефонного номера
3. бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера
4. бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку
Нараховані бонуси (у гривні) не підлягають зняттю бонусного рахунку.

 

Детальні умови

Для тарифних планів «Супер 3G планшет 30,50», «Мега день», «3G Безліміт» придбання обладнання за акційною вартістю можливо тільки при умови підписання додаткової угоди (ДУ) терміном на 6, 12, 18 чи 24 місяців. Для абонентів юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ДУ підписується на термін 18 або 24 місяці. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі:

- при відмові від використання послуг протягом 90 днів з моменту підключення - 450 грн,

- при відмові від використання послуг від 91 до 181 дня з моменту підключення  - 225 грн,

- при відмові від використання послуг з 182 дні з моменту підключення  - 0.90 грн. з ПДВ за кожні добу до закінчення терміну дії ДС.

Строк дії ДУ встановлюється за ініціативою абонента. При виборі абонентом будь-якого з ДУ встановлюється термін гарантійного обслуговування акційного обладнання в залежності від строків додаткового угоди: ДУ на 6 місяців - гарантія на 12 місяців, ДУ на 12 місяців - гарантія на 12 місяців, ДУ на 18 місяців - гарантія на 18 місяців, ДУ на 24 місяці - гарантія на 24 місяці.

В період дії додаткової угоди послуга «Тимчасове припинення контракту» не надається.

 

«30 днів 3G безліміту»

Це відмінна пропозиція почати використовувати максимальні можливості 3G Інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні протягом 30 днів без плати за трафік. 

Послуга активується автоматично при підключенні за умовами акції на всі тарифні плани, за винятком «3G старт+» та «3G старт+ ІТ».

Для виходу в мережу Інтернет використовується логін і пароль за базовими умовами послуги інтернет-доступу в тарифному плані.

Термін дії додаткової послуги - 30 днів з моменту активації.

Безкоштовно 30 днів безлімітного 3G інтернету надаються за умови оплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом всього зазначеного терміну.

При активованій послузі «30 днів 3G безліміту» для виходу в Інтернет першу чергу використовується пакетний трафік на високій швидкості в рамках діючого тарифного плану. 

При споживанні до 10 ГБ трафіку в рамках послуги «30 днів 3G безліміту» інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до  3,1 Мбіт/с. При споживанні більше 10 ГБ трафіку в рамках послуги «30 днів 3G безліміту» інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 128 Кбіт/с.

Взяти участь в акції «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5220 u-1 від 1 грн і 30 днів 3G безліміту» можуть фізичні та юридичні особи. На одну юридичну або фізична особа можливо зробити не більш 5 підключень.


Також абоненти можуть придбати Wi-Fi роутер Huawei EC 5220u-1 за роздрібною вартістю 799 грн з ПДВ при підключенні до оператора «Інтертелеком» та отримати 30 днів безлімітного інтернету (за винятком тарифу «3G старт+» та «3G старт+ІТ»).