Безлімітний 3G інтернет від 20 грн на місяць. Підключайте найпопулярніші тарифні плани «Супер 3G планшет 40» та «Супер 3G планшет 70» та економте на оплаті інтернету до 50%.

В тарифних планах щомісяця надається 3000 МБ та 5000 МБ відповідно на швидкості до 14,7 Мбіт/с та безліміт понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с.

Це краще рішення для активних користувачів планшетів і смартфонів, яким потрібен постійний доступ до звичних онлайн сервісів і улюбленого контенту: музика та відео онлайн, завантаження фотографій в соціальних мережах, та спілкування за допомогою зручних онлайн-месенджерів без обмежень.

Використовуйте 3G на будь-яких своїх пристроях по всій Україні на найширшій території покриття 3G.

Строки проведення акції: з 01.09.15 за 30.11.2015.

Умови акції

Акція діє при підключенні до тарифних планів «Супер 3G планшет 40», «Супер 3G планшет 40 ІТ», «Супер 3G планшет 70» і «Супер 3G планшет 70 ІТ». Вартість підключення - 1 грн з ПДВ.

У рамках акції «Безлімітний 3G» вам буде нарахований бонус 60 грн. Бонус розділяється на 3 частини по 20 грн/місяць і списується в рахунок частини абонплати за тарифний план. У першому місяці обслуговування бонус списується в розмірі, пропорційно оплаті за кожен день, що залишився до кінця місяця, в якому було підключення. Частина бонусу, що залишилась може бути списана в четвертому місяці.

Як підключити

Підключитися за умовами акції можна Центрах обслуговування абонентів, дилерів оператора або при активації коробкових рішень.

При підключенні по акції «3G не розкіш» також діє пропозиція «Мобільні Wi-Fi роутери і модеми в розстрочку».