Святкова акція для абонентів, які планують підключити мобільний 3G інтернет за технологією EVDO Rev.A і придбати сертифікований модем без додаткових угод та оплати авансів.

З 01.12.12 по 31.01.13 оператор «Інтертелеком» проводить акцію «Новорічні мегабайти до модему». За умови придбання модемів Huawei EC 156 або Huawei EC 176 за роздрібною вартістю надається в подарунок 2 000 МБ.

Почніть використовувати мобільний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с просто і вигідно на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Швидкісний інтернет доступ дозволить завжди бути в мережі і не пропускати важливих подій в світі.

Послуга «2 000 МБ у подарунок» активується автоматично при підключенні. У рамках додаткової послуги абоненту нараховується 2000 МБ інтернет трафіку для використання за технологією EVDO Rev.A.

Термін дії додаткової послуги - 60 календарних днів з моменту активації.

Для тарифних планів з включеним пакетним трафіком в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються акційні МБ в рамках послуги «2 000 МБ у подарунок», потім використовується надпакетний трафік за тарифами базового тарифу.

Взяти участь в акції можуть фізичні та юридичні особи при підключенні на комерційні і корпоративні тарифні плани, які не беруть участь в акції «Модем за 1 грн».

Підключення можливе у Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках продажу оператора «Інтертелеком».