Супер 3G планшет 70 ІТ - тарифний план на Турбо швидкості для користувачів планшетів: 5000 МБ кожен місяць для комфортного інтернет-серфінгу, розваг і роботи. Cверх пакета - трафік безлімітний.

Тарифний план

Супер 3G планшет 70 IT

Вартість підключення в коробкових рішеннях і стартових пакетах «3G Інтернет» 50 грн
Щомісячна абонентська плата 70 грн
Пакетні МБ 5000 МБ/місяць

Трафік понад пакет на швидкості до 128 Кбіт / с

необмежено
Послуга «Турбо швидкість» 0 грн

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


З 01.03.2017 діють нові умови тарифного плану

Тарифні план

Супер 3G планшет 70 IT

Щомісячна абонентська плата

80 грн

Пакетні МБ

6000 МБ/місяць

Трафік понад пакет на швидкості до 128 Кбіт / с

необмежено
Послуга «Турбо швидкість» 0 грн

Де підключити тарифний план

Тарифний план «Супер 3G планшет 70 ІТ» доступний для активації в коробкових рішеннях:

в стартових пакетах:

Підключення до тарифного плану проводиться на безконтрактній основі.

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт / с (середня швидкість 5 Мбіт / с).

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Вартість активації і використання послуги - 0 грн.


Додаткові можливості для тарифного плану

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет доступ за найвигіднішими тарифами - послуга «3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку і активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

додаткова інформація

Розрахунковим періодом в тарифному плані вважається період з 01 по останнє число місяця (включно), незалежно від кількості днів у відповідному календарному місяці. Абонентську плату необхідно вносити на особовий рахунок щомісяця до 1 числа кожного місяця. У разі несвоєчасної оплати послуга передачі даних не надається до внесення на особовий рахунок необхідної суми для зняття абонентної плати. У разі несплати послуг протягом 2-х місяців надання послуг призупиняється кінці третього місяця.

Відновити послуги можливо протягом 24 місяців. Відновити користування послугами можна будь-яким із способів: по телефону * 750, 0945050750 в системі IVR або за допомогою оператора служби підтримки, через web - сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з цифровим кодом, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

Перехід на тарифний план «Супер 3G планшет 70 ІТ» можливий з будь-яких інтернет-тарифних планів. Вартість переходу - 0 грн з ПДВ.

Перехід з тарифного плану «Супер 3G планшет 70 ІТ» можливий на будь-який з інтернет-тарифних планів коробкових рішень, доступних для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів можлива в особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Супер 3G планшет 70 ІТ» становить 3 календарних місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.09.15).

Постійна IP-адреса не надається. Абоненту присвоюється локальний IP-адресу. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється по протоколу NAT.