Вартість підключення

50 грн

Абонентська плата

5 грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с

1500 МБ/день

Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с

необмежено

Послуга «Турбо швидкість»

для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0 грн

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Додаткова інформація

У тарифному плані «Безлімітний мега день ІТ - Розетка» для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» послуги призупиняються. Детальніше про умови.

Доступ в інтернет у тарифному плані здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу, в якому зафіксована абонентська активність (5 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00:00 до 23:59 за Київським часом.

Зміна тарифних планів

Перехід на тарифний план «Безлімітний мега день ІТ - Розетка» не надається. Перехід з тарифних планів можливий на будь-який тарифний план, доступний для активації в коробкових рішеннях крім «Безлімітний день ІТ» і «Безлімітний мега день ІТ». Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».