Підключення до тарифного плану можливо при покупці і активації коробкових рішень в інтернет-магазині «Алло» в рамках акції «Вчися разом з Алло» в період з 23 липня 2015. Активація тарифного плану можлива до 29 люього 2016 року.

Вартість підключення

0 грн

Абонентська плата

5 грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с

2000 МБ/день

Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с

необмежено

Послуга «Турбо швидкість»

для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0 грн

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


Додаткова інформація

У тарифному плані «Алло ІТ» для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» послуги призупиняються. Детальніше про умови.

Доступ в інтернет у тарифному плані здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу, в якому зафіксована абонентська активність (5 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00:00 до 29:59 за Київським часом.

Зміна тарифного плану

Перехід на тарифний план «Алло ІТ» не надається. Перехід з тарифного плану можливий на будь-який тарифний план, доступний для активації в коробкових рішеннях крім «Безлімітний мега день ІТ». Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Додаткові можливості для тарифного плану

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет доступ за найвигіднішими тарифами - послуга « 3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».