Тарифний план доступний для підключення до 31.08.2017.

Тарифні плани «3G Безліміт L, XL» – безліміт на кожен день для одного або декількох пристроїв (планшета, смартфона або ноутбука).

Тарифний план
3G Безліміт L IT 3G Безліміт XL IT
Вартість підключення в коробкових рішеннях 50 грн
50 грн
Вартість підключення у стартових пакетах «3G Інтернет»
0 0
Абонентська плата 149 грн/місяць 210 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 14,7 Мбіт/с
1000 МБ/день 2000 МБ/день
Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с необмежено

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Де підключити тарифні плани

Тарифні плани «3G Безліміт L IT», «3G Безліміт XL IT» доступні для активації у коробкових рішеннях та стартових пакетах.

Підключення до тарифних планів проводиться на безконтрактній основі.

Додаткові послуги

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Детальна інформація


Розрахунковий період

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається термін з 1 по останнє число місяця включно, незалежно від кількості днів у відповідному місяці. Абонентську плату за наступний місяць необхідно вносити попередньо, до 1 числа. Якщо 1 числа місяця, за який здійснюється оплата, сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг припиняється. Детальні умови.


Зміна тарифних планів

Перехід з тарифних планів «3G безліміт L, XL» можливий на будь-який інтернет-тарифний план, доступний для активації в коробкових рішеннях. Зміна тарифних планів можлива в особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абоненту присвоюється локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.