Тарифний план доступний для підключення тільки в рамках акції «Тест-драйв».

Тарифний план

3G Старт акційний ІТ

Вартість підключення в коробкових рішеннях, грн 0
Щомісячна абонентська плата, грн 0
Обсяг пакетних МБ, щомісяця 0
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку 0,05

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0
Послуга «100 днів 3G безліміту Тест-драйв» 0

Постійна IP адреса не надається

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Умови обслуговування

Після закінчення 4 місяців з моменту активації коробкового рішення, тарифний план «3G Старт акційний ІТ» змінюється на « Безлімітний Мега день IT» (абонплата - 5 грн/день за умови виходу в інтернет, 1000 МБ/день на швидкості до 14,7 Мбіт/с, понад пакету – необмежено на швидкості до 128 Кбіт/с).

Ви можете вибрати інший тарифний план для переходу в Особистому кабінеті або Центрах обслуговування абонентів.

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. Послуга підключається автоматично при активації коробкового рішення. Вартість підключення - 0 грн.

Послуга «100 днів 3G безліміту Тест-драйв»

В рамках додаткової послуги «100 днів 3G безліміту Тест-драйв» при споживанні трафіку до 50 ГБ швидкість передачі даних складає до 14,7 Мбіт/с. При споживанні більше 50 ГБ трафіку - швидкість передачі даних становитиме до 128 Кбіт/с.

По закінченню дії послуги тарифікація передачі даних відбувається за базовими умовами тарифного плану.

Вартість активації послуги - 0 грн.

Додаткові можливості для тарифного плану

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет-доступ за найвигіднішими тарифами - послуга « 3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Перехід з тарифного плану «3G Старт акційний ІТ» можливий на будь-який з тарифних планів коробкового рішення, доступних для підключення (крім Безлімітний день ІТ і Безлімітний мега день ІТ). Вартість переходу - 0 грн з ПДВ.

Перехід на тарифний план «3G Старт акційний ІТ» не надається.

Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті.