Тарифні плани
3G Безліміт 139 IT 3G Безліміт IT
Абонентська плата 149 грн/місяць 210 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с
1500 МБ/день 2500 МБ/день
Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с необмежено
Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

середня швидкість 5 Мбіт/с

0
0
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02 грн
0,02 грн

Підключення до тарифних планів проводилося до 31.03.16.

Детальна інформація

Розрахунковий період

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається термін з 1 по останнє число місяця включно, незалежно від кількості днів у відповідному місяці. Абонентську плату за наступний місяць необхідно вносити попередньо, до 1 числа. Якщо 1 числа місяця, за який здійснюється оплата, сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг припиняється. Детальні умови.

Пакетний трафік нараховується на добу. Цілодобово в тарифних планах вважається час 00:00 до 23:59 за київським часом.


Зміна тарифних планів

Перехід з тарифних планів «3G Безліміт 139, 199 IT» можливий на будь-який інтернет-тарифний план коробкових рішень, доступний для підключення і переходу на загальних умовах. Зміна тарифних планів можлива в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абоненту присвоюється локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.