При підключенні 3G інтернету з 01.12.14 до 31.01.15 Ви маєте можливість придбати сертифікований 3G модем Huawei EС 306 за спеціальною акційною вартістю.

Акція діє для абонентів, які підключаються у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком».

Тарифні плани

3G старт+

Вільний день+

Супер 3G планшет 30* Супер 3G планшет 50*
5 Гігов* 3G Безліміт 139*

3G Безліміт*

Модель USB модем    Вартість, грн

Huawei

EC 306

709.00
449.00
229.00 219.00 219.00 1.00
Активація акції **
0 60
60 60 60
60

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. При підключенні по умовам акції абонент додатково оплачує вартість карти R-UIM у розмірі 1 грн з ПДВ.


*Придбання модемів за акційною вартістю можливе тільки за умови підписання додаткової угоди (ДУ) строком на 6, 18 або 24 місяців для фізичних осіб і терміном на 18 або 24 місяці для юридичних осіб та ФОП. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі 0.90 грн. з ПДВ за кожну добу до закінчення терміну дії договору.

Термін дії ДУ встановлюється з ініціативи абонента. При виборі абонентом  ДУ на 18 або 24 місяці встановлюється термін гарантійного обслуговування акційного обладнання на той же період, у рамках якого діє ДУ. При виборі  ДУ на 6 місяців термін гарантійного обслуговування акційного обладнання складає 12 місяців. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі 0.90 грн. з ПДВ за кожну добу до закінчення терміну дії договору.

** При підключенні за умовами акції абоненту нараховується грошовий бонус на бонусний рахунок у розмірі вартості активації акції.
Грошовий бонус розподіляється на рівні частини за кожний календарний місяць обслуговування на період 4 місяці з першого місяця обслуговування.
Нарахований грошовий бонус тарифікується виключно на наступні послуги зв'язку:
сплата абонентської плати, абонентська плата за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, понадпакетний трафік.
Алгоритм витрачання бонусів: у разі наявності інтернет або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація  інтернет-трафіку відбувається в наступному порядку:
1. передплачені пакетні мегабайти з телефонного номера
2. інтернет-бонуси з телефонного номера
3. бонуси у грошовому вираженні з телефонного номера
4. бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку
Нараховані бонуси (у гривні) не підлягають зняттю бонусного рахунку.

 

Взяти участь в акції можуть фізичні та юридичні особи.